חיפוש

5 סיבות לקחת ייעוץ עסקי עם איש מקצוע המתעסק במסעדנות

ייעוץ עסקי הוא תחום יחסית חדש בעולם שלנו והוא אחד הדברים החשובים בהצלחת עסק. כמובן בכל ייעוץ עסקי חשוב לקחת איש מקצוע שמתעסק בתחום העסק שלכם. למה כדאי לקחת ייעוץ עסקי בתחום המסעדנות ומה צריך לדעת לפני שמתחילים?

 

מה קורה בייעוץ עסקי למסעדנות

כמו בייעוץ עסקי לעסקים רבים גם התהליך דומה עבור ייעוץ עסקי למסעדות. אין קסמים או טריקים אלא מדובר בתכנון וחשיבה לטווח הרחוק, מתכננים בצורה נכונה על ידי תוכנית עסקית למסעדה. בתוכנית העסקית מתייחסים לכל הפרמטרים כך שלא יהיו הפתעות אם באמת עובדים לפי התוכנית. לאחר התכנון המדויק מגיעה המחויבות של בעל המסעדה לבצע באמת את מה שהוגדר בתחילת התהליך.

 

   1  סטטיסטיקה

נתוני הסטטיסטיקה העגומה שלנו מצביעים כי 80% אחוז מהמסעדות שנפתחות בישראל לא שורדות יותר מ5 שנים לאחר הקמתן מה שאומר הסיכויים לרעתכם! ועל מנת לא להכנס לסטטיסטיקה על בעל המסעדה לקחת ייעוץ עסקי מבעלי נסיון וידע בכל מה שמרכיב את הצלחת המסעדות.

 

   2 בנייתתוכנית עבודה

הצלחתם לחסוך כסף או לקחת הלוואה מספקת בתנאים טובים, אזרתם אומץ וכינסתם קונספט למסעדה שלכם? מדהים! אבל זה ממש לא מספיק. לכל עסק חייבת להיות תוכנית עבודה רצינית ומדויקת, תוכנית העבודה תכלול יעד גדול ויעד קטנים בדרך אליו תוך שמירה על ערכי המקום, תקציב והתקדמות מסוימת. בייעוץ עסקי תוכלו להבין מה המטרות הגדולות והקטנות שלכם על מנת להיות יותר ממוקדים במה אתם צריכים להשקיע.

 

  3 ייחוד העסק

כפי שאמרנו 80% מהמסעדות נסגרות אחריי 5 שנים מרגע פתיחתן וזה הרבה בגלל ריבוי ענק של מסעדות בכל מקום, על מנת שתוכלו להצליח חשוב שתייחדו את עצמכם ותציעו לקהל משהו חדש, מרענן וייחודי. ייעוץ עסקי יכול לסייע לכם רבות בקביעת הטון הייחודי שלכם ובנוסף התאמה של הפרסום, שיווק ודרך פעולה לקהל היעד שרלוונטי לאזור בו אתם נמצאים והאוכלוסייה שאתם מכוונים אליה.

 

  4 עין חיצונית

לפעמים בתוך תהליך או בנייה של דבר מסוים העניינים נראים קצת אחרת מבפנים מאשר מבחוץ, כאשר יהיה לכם יועץ עסקי אשר מכיר את כל הסוגיות של העסק ויוכל לראות אותו מבחוץ תוכלו לקבל פרספקטיבה אחרת שתוכל להביא לכם תובנות ומסקנות אחרות.

 

  5 מחויבות מול תוכנית העל

אחד הדברים החשובים בהצלחת עסק היא ההתמסרות לתוכנית העל מבלי להיכנע לאתגרים היומיומיים והמענה עליהם בלבד, כאשר יש לך יועץ עסקי אשר אמון יחד איתכם על תוכנית העל שלכם אתם תהיו יותר מחויבים כלפיי אותה תוכנית שבניתם יחד.

 

לסיכום,

ייעוץ עסקי הוא אחר הפרמטרים החשובים בהצלחת עסק, בטח שמדובר בעסק בתחום המסעדנות שעלול להיות קשה ותחרותי מאוד. חשוב למצוא יועץ אשר מדבר שפה דומה לשלכם ושיש לכם חיבור ראשוני, אישי ומקצועי טוב ומעניין.

 

ייעוץ עסקי

אולי יעניין אותך גם