5 מוצרים ממותגים שווים שתוכלו לתת לעובדים שלכם

בחירה של מוצרים ממותגים נחשבת בעיני רבים כמורכבת. שכן, בכל חברה יש עובדים ועובדות שמגיעים מרקעים שונים, גילאים וסגנונות שונים. הדבר מקשה לא פעם על הבחירה במוצרים שיתאימו לכלל עובדי החברה. כדי להקל עליכם בבחירת המוצרים הממותגים לעובדים שלכם, ריכזנו כמה עובדים ושאלנו אותם מה הם הכי היו רוצים לקבל וחזרנו עם 5 מוצרים נבחרים, הנה הם:

 

מוצר ממותג מספר 1 – בקבוק תרמי

כל אדם באשר הוא, מבוגר, צעיר, מהצפון, המרכז או הדרום, דתי או חילוני יעשה שימוש בבקבוק תרמי. שכן, כולנו בני אדם וכולנו שותים משקאות חמים או קרים במהלך היום מחוץ לבית. הבקבוק התרמי מאפשר לעובדים שלכם ליהנות מכמה יתרונות בולטים, למשל:

  • הימצאות הבקבוק בתיק מעודדת שתייה של מים בימי החורף הקרים ובימי הקיץ החמים
  • הבקבוק שומר משקאות חמים עד כ- 12 שעות
  • הבקבוק שומר משקאות קרים עד 24 שעות
  • הבקבוק נוח לשימוש וקל לאחסן אותו בתיק

 

מוצר ממותג מספר 2 – קופסת אוכל מעוצבת

אפשר לומר שהעובדים בארץ ובעולם מתחלקים ל – 2. אלו שמביאים אוכל חם מהבית לארוחת הצהריים ואלו שקונים אוכל בחוץ. העובדים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו בפנינו שמאז שהם קיבלו קופסת אוכל מעוצבת מהמעסיק, הם דואגים לעצמם לארוחת צהריים חמה בכל יום (כן, גם אלו שלא דאגו לכך קודם לכן). ראוי לציין כי קופסת האוכל אמנם מופיעה במקום ה- 2 ברשימה שערכנו על מוצרים ממותגים אבל מבחינתנו היא לגמרי מקבלת את המקום ה- 1.

 

מוצר ממותג מספר 3 – תחתית לעכבר

סביר להניח שאתם מוצאים את עצמכם לא פעם מטיחים את העכבר בעדינות באוויר או כלפי השולחן. שכן, אם יש לכם תחתית לעכבר שאינה איכותית, הדבר עשוי להשפיע על העבודה שלכם. כדי שתוכלו לאפשר לעובדים שלכם לעבוד באופן נינוח עם המחשב והעכבר, כדאי שתדאגו להם לתחתית מעוצבת כזו.

 

מוצר ממותג מספר 4 – רמקול נייד

תראו לנו אדם אחד שיסרב לקבל רמקול נייד. בעצם, לא משנה, חבל שתטרחו, פשוט כי לא קיים אדם שכזה. כל עובד שלכם ישמח לקבל רמקול נייד מכיוון שמדובר במוצר שימושי שמתאים לכל מיני מצבים בחיים. אפשר להשתמש בו במשרד ברגעים שבהם אין לקוחות, בבית, בטיול או בהליכה.

 

מוצר ממותג מספר 5 – ספל

הספל עשוי להישמע לכם כמתנה בנאלית, אבל האמת היא, שהיא מאפשרת להרבה עובדים להרגיש בנוח במטבח הציבורי של מקום העבודה. שכן, אם תעניקו לכל עובד ספל קפה ממותג עם השם שלו, כך כל אחד יוכל לדעת שהוא שותה מהספל שלו ולא ממגוון ספלים שכולם שותים בהם מידי יום.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן 5 המוצרים הממותגים השווים ביותר שתוכלו לתת לעובדים שלכם, מקווים שתבחרו נכון ותשמחו את העובדים.

מוצרים ממותגים לעובדים

אולי יעניין אותך גם