5 יתרונות בחברת ניהול לעסק ולבית

נושא זה לא מדובר מספיק.

מה קורה כשיש בעיה במעלית של הבניין? תוך כמה זמן ועד הבית מטפל בזה? מה קורה כשבמשרדי העסק לשכם יש בעיות צנרת וחשמל? ועד בניין? איש תחזוקת עסק? מעט הגדרות והרבה טרחה.

בגלל בעיות אלו נוצרו חברות לניהולי עסק ובית, ויש לאלו הרבה יתרונות, הרבה מעבר למה שאתם חושבים.

 

כל הבעיות במוקד אחד

השכרת שירותי הלש חברת ניהול בתים ובניינים תוריד את הלחץ והמעמסה מועד הבית, תחסוך זמן ותייעל את תחזוקת הנכס בו אתם גרים. חברת ניהול תעמיד לרשות הדיירים את כל פתרונות התחזוקה, עבור מחיר אחד. איך זה קורה? לחברות לאו יש ארסנל של נותני שירות שונים במחיר אחיד, שיכול להשתנות בהתאם לגודל הבניין. לא מבינים איך זה עובד? הכנסו עוד היום לאתר של סנטר טים.

 

כל שירותי העסק

חברת ניהול עסקים היא לא מה שמשתמע מכך. כדי לסבר את האוזן, חברת ניהול עסקם היא חברה שמנהלת את כל נותני השירותים ההכרחיים שמסייעים לתפקוד העסק. בתוך כך ניתן למצוא מאבטחים, מתקיני מערכות אבטחה וביטחון, ספקי אינטרנט וגם חברות ניקיון. בתוך אלו כמובן שיש עוד מגוון שירותים שאספקתם תשתנה בהתאם לצורכיכם. כל מה שצריך, ולא מעבר לכך.

 

נציג אחד שמצמצם עימותים

ועד בית הוא כל הפוטנציאל האפשרי שיכול לייצר עימותים וסכסוכי שכנים. כשמערבים חברת ניהול נכסים בתוך תחזוקת הבניין, עימותים ואינטריגות לא נעימות יכולות להימנע ואפילו להעלם כליל.

אין הפתעות

לא רק שם של שיר נהדר מעת רדיוהד. הכוונה היא מאוד פשוטה. כשיש חברה לניהול נכסים שמעוברת בתחזוקת העסק שלכם, אין הפתעות או תקלות לא צפויות שזמן התגובה אליהן הוא ארוך ומסורבל. חברת ניהול נכסים מוכנה לכל תרחיש שעלול לעלות בניהול המבנה ותדאג שלא תהיה פגיעה היקפית בתשתיות ובאנשים.

 

העלאת שווי הכנס שלכם

אם אתם בעלים של דירה בבניין אותו מתפעלת חברה לניהול נכסים, זכיתם. באופן אוטומטי, בגלל מעטפת השירותים הנרחבת, דירות בבניינים אלו מזנקות בערכן בכמעט 30%. למה? עם רכישת הדירה מקבלים הרבה מעבר לנכס. מקבלים ביטחון, תחזוקה, נחת, היגיינה ונועם. פתאום, הרבה יותר כיף לחזור הביתה.

 

חברה עם מוניטין

במילים האחרונות למאמר זה, חשוב לציין שככל שתבחרו בחברה בעלת יותר המלצות, כך קטנים הסיכויים שתהיה בעיה עתידית עם חידוש החוזה מולה. חברות לניהול בתים, עסקים ונכסים יכולות להיות גם מעיין מלכודת. שירות בינוני עבור מחיר גבוה מדי. אם יש דבר אחד וודאי, הוא שאתם יכולים לשאוב דוגמה לאיכות וסטנדרט מסנטר טים.

ממוקמת במרכז הארץ, ומספקת שירותים למגוון נכסים ומבנים באזור. זכרו, שהתפשרות על חברת ניהול בניינים היא התפשרות על אורח חיים. בסנטר טים תמיד שואפים לטוב ביותר.

אנשי תחזוקה

אולי יעניין אותך גם