חיפוש

5 הזדמנויות נדל"ן שוות במיוחד בגרמניה

אתם אוהבים את העבודה שלכם? אתם חושבים שאתם מרוויחים מספיק כסף? גם אם התשובה לשתי השאלות האלה היא חיובית, בוודאי לא תתנגדו להכנסה נוספת, נכון? ובכן, אחת הדרכים להרוויח עוד כסף היא לתת לכסף שלכם לעבוד במקומכם על ידי השקעה שלו באפיקים שונים – ולתת לו להפוך לעוד כסף.

אבל אילו אפיקי השקעה יש? והאם יש הבדל בין השקעה בשוק הישראלי להשקעה בשווקים השונים בחוץ לארץ? ואיך עושים את זה? תשובות לכל השאלות הללו תוכלו למצוא ממש בטקסט שלפניכם, יחד עם עוד מידע שימושי רב על השקעה בנדל"ן בגרמניה.

 

השקעה בנדל"ן מול השקעה בשוק ההון

כמו שכבר אמרנו, ישנן מספר דרכים להשקיע את הכסף שלכם בצורה חכמה. דרך אחת היא במניות או אגרות חוב בשוק ההון, והדרך השנייה היא בנכס מקרקעין (נדל"ן). השקעה בנדל"ן היא יציבה יותר ביחס להשקעה במניות, ובנוסף מקנה לכם נכס פיזי ולא רק קניין רוחני.

 

השקעה בנדל"ן בישראל מול השקעה בנדל"ן בחול

השקעה בנדל"ן יכולה להתבצע בכל נקודה על הגלובוס. במדינת ישראל הקטנה והצפופה צריך הון לא מבוטל בשביל להכנס אפילו רק באופן מינורי לשוק הנדל"ן. דווקא בהשקעה בחו"ל, בוודאי דרך קבוצת רכישה או השקעה מסודרת, ניתן להפוך את הכסף שלכם לעוד יותר כסף גם על ידי השקעה של סכום נמוך יחסית. כך למשל, השקעות בגרמניה יוכלו לתת לכם תשואה יפה להשקעה.

 

הזדמנויות שוות במיוחד בשוק הנדל"ן בגרמניה

אבל מה אם אתם לא מכירים את גרמניה? איך תדעו איפה להשקיע את הכסף שלכם בצורה החכמה ביותר? בשביל זה ריכזנו כאן עבורכם רשימה קצרה של שלושת הערים המתפתחות ביותר בגרמניה, שהשילוב בין המחיר הזול באופן יחסי של ההשקעה לבין קצב הפיתוח של האזור ועליית מחירי הנדל"ן בו הופכים את ההשקעה למשתלמת במיוחד.

הזדמנויות שוות במיוחד בשוק הנדל"ן בגרמניה תוכלו למצוא באחת מהערים הבאות:

  • ברלין
  • המבורג
  • קיל
  • פרנקפורט
  • מינכן

 

למה כדאי לשים לב כשמשקיעים בנדל"ן בחול

השקעה בנדל"ן בחוץ לארץ היא לא משחק ילדים. ישנם אתגרים רבים שיש לתת עליהם את הדעת כמו המרחק הגאוגרפי שלכם מהנכס והעובדה שאתם ככל הנראה לא תוכלו לדבר בשפת האם של השוכרים שלכם. לכן כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל רק דרך חברה המתמחה בתחום, שבנוסף לכל גם תקל עליכם את התפעול עצמו.

 

סיכום

לסיכום, אחד האפיקים הכי טובים להשקעה של הכסף שלכם הוא שוק הנדל"ן בחו"ל. הסיבה לכך היא שהרחבת הגבולות שלכם לכל העולם מאפשרת לכם להשקיע גם סכומים נמוכים יחסית ועדיין להנות מיציבות ועליית ערך מהירה.

אחד שווקי הנדל"ן הטובים ביותר להשקיעה כיום הוא שוק הנדל"ן הגרמני, בשל קצב הפיתוח המהיר שלו. פנו עוד היום לחברה המתמקצעת בסיוע בהשקעה בנדל"ן בחוץ לארץ ותנו לכסף שלכם לעבוד במקומכם.

לקיחת משכנתא

 

אולי יעניין אותך גם