5 דברים שלא ידעתם על מסוף אשראי

בכל יום שעובר, נראה שהשימוש בכסף מזומן הולך ופוחת בעוד שאנשים משתמשים יותר ויותר בכרטיסי אשראי וארנקים דיגיטליים לביצוע תשלום בעסקים השונים. לכן, כל בית עסק שמכבד את עצמו ורוצה להצליח במאה ה- 21, צריך להחזיק מסוף אשראי.

ענף מסופי האשראי והסליקה צבר תאוצה והתפתחות משמעותית בשנים האחרונות, והשימוש בהם הפך לנוח במיוחד. במאמר הבא, נסביר לכם בדיוק מה זה מסוף אשראי ונספר לכם חמישה דברים שכנראה לא ידעתם שבכלל אפשריים במסופי אשראי וסליקה.

 

מה זה בכלל מסוף אשראי?

לכל אחד מאיתנו יצא ככל הנראה לשלם בבית עסק עבור שירות או מוצרים כלשהם באמצעות כרטיס אשראי. כידוע, כרטיס האשראי מועבר במכונה, בדרך כלל בעזרת רכיב Wi-Fi. המכונה הזו – היא מסוף אשראי, או במילים אחרות: מסוף הסליקה.

מסופי האשראי הפכו למתקדמים יותר ויותר, והחלו להכיל פונקציות ופיצ'רים מתקדמים שעוזרים לנו בניהול השוטף של העסק ובשמירה על מסמכים חשובים כמו קבלות וחשבוניות. למטה, סיכמנו חמש נקודות חשובות שיכול להיות שלא ידעתם בכל הקשור למסופי אשראי וסליקה:

מסוף אשראי

  • מסוף אשראי יכול לשמש כקופה רושמת: כיום, תחום הקופות הרושמות לעסקים התרחב וקיבל דחיפה טכנולוגית חזקה. מסופי אשראי רבים היום כוללים בין היתר גם קופה רושמת ממוחשבת, המאפשרת לנו גישה נוחה ויעילה לכל המידע העסקי שלנו. הקופה הרושמת הממוחשבת שבמסוף האשראי אף שומרת את כל המסמכים והקבלות בענן אינטרנטי כגיבוי, ומסירות לחלוטין את הצורך לאסוף ולשמור קבלות.
  • מסופי אשראי יכולים להיות ניידים: מסופי אשראי לא חייבים להיות מכשירים מסורבלים, גדולים ונייחים. ניתן כיום לקבל מסופי אשראי ניידים מבוססי מערכת אנדרואיד אותם תוכלו לקחת איתכם לכל מקום. מסופי האשראי הניידים הינם בעלי סוללה עוצמתית המחזיקה בממוצע כ- 8 שעות ללא צורך בטעינה, מה שמאפשר לנו למעשה לעבור יום עבודה שלם מבלי לדאוג לסוללת המכשיר. מוצר זה אטרקטיבי במיוחד עבור מסעדות או בתי עסק ניידים.
  • היפרדו מקבלות הנייר לשלום: אם אתם יכולים להימנע משימוש מיותר בנייר לטובת הדפסת מסמכים וקבלות, למה שלא תנצלו את זה? מסופי האשראי החדישים מאפשרים לנו לשלוח ללקוחות שלנו קבלות וחשבוניות במהירות וביעילות בדואר האלקטרוני או ב- SMS.
  • מהיום – סליקה גם באינטרנט: אם העסק שלכם מתבסס הרבה על מכירות ורכישות ברשת האינטרנט, תשמחו לשמוע שניתן להשתמש במסופי סליקה גם עבור מכירות מסוג זה. יתרון זה מאפשר לנו להגדיל את קהל הלקוחות שלנו על ידי חוסר התחשבות בשעות סגירה ובצורך בעובדים עבור ביצוע המכירה.
  • ניתן לקבל את כל אמצעי התשלום: מעבר לשימוש בכרטיסי אשראי, בשנים האחרונות השימוש באמצעי תשלום דיגיטליים כמו ארנקים דיגיטליים, Apple Pay וכדומה נעשה נפוץ ופופולרי במיוחד בקרב אנשים רבים. מסופי הסליקה המתקדמים תומכים בין השאר בכל אמצעי התשלום הקיימים כיום.

מסוף אשראי

אולי יעניין אותך גם