חיפוש

4 דברים שיעשו שינוי בחנות הדיגיטלית שלכם

חנות דיגיטלית היא אחד הכלים הטובים ביותר להגדלת רווחי מכירות. במקום לאפשר רק למי שמגיע אליכם לעסק לקנות את המוצרים שלכם, חנות דיגיטלית מאפשרת לכם לדלג על מרחקים פיזיים ולהגיע אל קהל גדול יותר של לקוחות. עם זאת, תפעול של חנות דיגיטלית הוא לא דבר פשוט כמו שאתם בטעות עלולים לחשוב. אנחנו כאן כדי לספר לכם איך לשפר את החנות הזו.

 

חנות דיגיטלית

חנות דיגיטלית היא חנות ברשת שבה אנחנו משווקים את המוצרים שלנו. כמעט כל בעלי העסקים הבינו את הפוטנציאל הגדול שיש לחנות הזו, בתור כלי לגישור על פערי מרחק ומשיכה של לקוחות נוספים. עם זאת, יש כמה ניואנסים שעליהם צריך להקפיד כדי שהחנות הדיגיטלית תצליח. אנחנו כאן כדי לספר לכם על כמה מתוכם.

אחסון אתרים EasyCloud

מהירות גלישה

אחד הדברים הכי חשובים באתרים עסקיים בכלל ובחנויות דיגיטליות בפרט הוא מהירות גלישה טובה. מחקרים בתחום מצביעים על כך שככל שמהירות הגלישה באתר טובה יותר, כך הגולשים נוטים להישאר בו יותר זמן. אחסון אתרים EasyCloud מאפשר לכם לאחסן את כל הדאטה של החנות בענן חיצוני, דבר שישפר בצורה דרמטית את מהירות הגלישה באתר שלכם.

 

שירות של איש מקצוע

הדרך לפרסם חנות דיגיטלית היא ברשת, אבל כדי לעשות את זה בצורה בצורה טובה, אתם חייבים שיהיו יחד אתכם אנשי המקצוע המובילים. משרד פרסום פיאלקוב דיגיטל מאפשר לכם להנות משירות של פרסום באמצעי דיגיטל שונים, דבר שיגביר את רמת החשיפה אל החנות הדיגיטלית שלכם. ברשת יש לא מעט חנויות כמו שלכם, ואתם חייבים להבין איך לבלוט מעל כולם.

משרד פרסום פיאלקוב דיגיטל

שמרו על מאגר לקוחות

בדיוק כמו שאתם לא מוותרים על אף לקוח שנכנס אליכם לחנות, כך גם צריך להיות היחס שלכם אל החנות הדיגיטלית. ברגע שמישהו נכנס לאתר של החנות זה אומר שהוא כבר מכיר אתכם, והאינטרס שלכם הוא לשמור עליו בתור לקוח. השאירו בחנות הדיגיטלית מקום שבו הלקוחות יוכלו ליצור אתכם קשר, או לפחות לקבל עדכונים על מוצרים חדשים ומבצעים בחנות שלכם.

 

מענה לפניות

חנות דיגיטלית היא אכן כלי נהדר, אולם במקרים רבים לקוחות זקוקים לתשובות ביחס למוצרים שאותם אתם משווקים בחנות שלכם. לקוח שלא יקבל את המענה הדרוש פשוט לא יקנה את המוצר שלכם. לאור זאת, הקפידו גם בחנות הווירטואלית לשים מספר טלפון שבו ניתן לקבל תשובות או לכל הפחות להתקין מענה אוטומטי שייתן תשובות לשאלות של הלקוחות.

 

לסיכום

חנות דיגיטלית היא כלי נהדר להגדלת קהל הלקוחות. לאור העובדה שהחנות נמצאת ברשת, עליכם לוודא שמי שגולש בה נהנה ממהירות גלישה גבוהה. בנוסף, הקפידו על פרסום מקצועי של החנות ושמרו על מאגר לקוחות לא רק בקרב מי שמגיעים אליכם לעסק, אלא גם אצל מי שרק נכנס לחנות הדיגיטלית שלכם.

משרד פרסום פיאלקוב דיגיטל

אולי יעניין אותך גם