3 טיפים שישמרו עליכם מחברות מסוכנות

מקרה שאירע לאחרונה לאדם מבוגר ממרכז הארץ, גרם לנו להבין כי עלינו לעצור את רצף כתיבת המדריכים שלנו, כדי להוציא מדריך מקיף שיציג בפני כל דורש את הטיפים שישמרו עליכם, הקוראים שלנו, מחברות מסוכנות. ערכנו בירור מעמיק שאפשר לנו להגיע בסופו של דבר אל 3 טיפים מעולים שאתם צריכים להכיר מקרוב. אנחנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות יחד מהם הטיפים המנצחים האלה.

 

תכירו את המקרה שגרם לנו להוציא את המדריך לאור

המקרה שאירע לאחרונה נשמע ברחבי המדיות השונות. אנחנו קראנו עליו בעיתון, באתר חדשות וגם שמענו עליו במהדורת החדשות המרכזית של אחד מהערוצים הגדולים. שכן, מדובר בעניין חריג שאי אפשר לעבור עליו על סדר היום. מדובר בעצם בעסקה שבוצעה אל מול החברה.

זו הבטיחה כי מיד לאחר שהלקוח יבצע לה העברה בנקאית, היא תעביר לו את המוצר שרכש. מדובר במוצר יקר ערך, שעולה מעל ל – 100 אלף ₪. אתם וודאי מבינים בשלב זה שהכסף עבר, אבל המוצר לא הגיע אל הרוכש. כדי שאתם לא תיתקלו במצב כזה, יצאנו לפגוש אנשים שיודעים דבר או שניים בנושא והם מסרו לנו את הטיפים שיוצגו בפניכם בשורות הבאות.

להגן עליך מפני חברות מסוכנות

רוצים להישמר מפני חברות מסוכנות? תכירו קודם את טיפ מספר 1

אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם נשמרים מפני חברות מסוכנות אתם צריכים קודם כל להכיר את אתר החברות הישראלי שיאפשר לכם לבצע חיפוש ח.פ של חברה. יישום של טיפ זה יאפשר לכם לדעת שמדובר באמת בחברה ולא באדם אקראי שמציג את עצמו כחברה קיימת. באתר קיימות כל החברות הישראליות, כך שברגע שיש לכם ח.פ. אתם יכולים לבדוק את הפרטים המעמיקים אודות חברה זו.

 

רוצים להישמר מפני חברות מסוכנות? תכירו קודם את טיפ מספר 2

אם אתם רוצים להישמר מפני חברות מסוכנות, אתם צריכים לפנות אל גולשים ברחבי הרשת ולשאול אותם לדעתם. אם אתם מתכננים למשל לבצע רכישה דרך חנות בשם X לדוגמא, עליכם לפנות אל אחת הפלטפורמות הבאות:

  • קבוצות פייסבוק שנוגעות לתחום העיסוק של החברה
  • פורומים
  • קהילות

לאחר שתיכנסו אל הפלטפורמה הנבחרת, תבקשו לקבל חוות דעת על החברה המדוברת.

אתר חברות

רוצים להישמר מפני חברות מסוכנות? תכירו קודם את טיפ מספר 3

הטיפ ה – 3 יאפשר לכם לקרוא חוות דעת רבות שנכתבו בעבר על החברה המדוברת. אם מדובר בחברה קיימת והיא אכן נחשבת למסוכנת – זו הדרך הכי טובה לבדוק את הפרטים עליה. מדובר בקריאת חוות דעת שמופיעות בלשונית הביקורות של גוגל. אנשים טורחים לכתוב את דעתם על חברות שנחשבות למסוכנות, כדי להזהיר אחרים.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מהם 3 הטיפים שישמרו עליכם מחברות מסוכנות. תיישמו את הטיפים הללו ותגלו אם מדובר בחברה מסוכנת או לא.

להגן עליך מפני חברות מסוכנות

אולי יעניין אותך גם