חיפוש

3 טיפים להקמת חברה בחו"ל

הרבה עסקים שמתחילים את דרכם בארץ, עוברים כברת דרך ומעוניינים לפרוץ גם לשוק הבין לאומי.

אין ספק שברגע שעסק מסויים יוצא מגבולות המדינה, הוא יכול לאפשר לעצמו רווחים גדולים יותר, הגעה למספר לקוחות גדול יותר, ועוד שלל יתרונות מהממים שקשורים בצמיחה וגדילה.

רגע לפני שאתם קופצים למים העמוקים, קבלו 3 טיפים להקמת חברה בחו"ל, ככה שתוכלו לצלוח את העניין הזה על הצד הטוב ביותר.

הקמת חברה בחו"ל – קודם כל בררו מה הצורך והביקוש

יכול מאוד להיות שהעסק שלכם מציע שירות שעוד לא נראה כמותו לא בארץ ולא בעולם, אבל יכול מאוד להיות שמה שמתאים ללקוחות ישראליים ממש לא מתאים ללקוחות אירופאיים, אמריקאיים או לקוחות אחרים. למשל, אם במדינת ישראל קיימת בעיה של חניה, והעסק שלכם עוסק ברשת חברתית שמקשרת בין אנשים שמפנים חניות לבין אנשים שמחפשים חניות – יכול מאוד להיות שאנשים שנמצאים במקום כמו לוס אנג'לס, לדוגמה, ממש לא יצטרכו את השירות הזה.

לפני הפריצה הגדולה והקמת חברה בחו"ל, בדקו את השוק וודאו שהמוצר שאתם רוצים לשווק אכן מתאים ללקוחות הפוטנציאלים שבשוק המדובר.

הקמת חברה בחו"ל היא רעיון נהדר, אבל מה קורה בנוגע למיסים?

ממש כמו שאתם משלמים בארץ מיסים שונים, ככה גם תצטרכו לשלם אותם במדינה שבה תפתחו את החברה שלכם. לעניין המיסים יש חשיבות גדולה, משום שכל מדינה מביאה איתה חוקים אחרים, גובה מיסים שונה ואופי אחר של תשלומי מיסים, ולכן חשוב לדעת לאן אתם נכנסים בשלב כמה שיותר מוקדם.

יש לא מעט גורמים שיוכלו לסייע לכם בהבנת נושא המיסים, גם לקראת הקמת חברה בחו"ל וגם בזמן התפעול שלה. בין היתר, תוכלו להיוועץ בעורך דין, או בחברות שונות שייעודן להעניק שירותים שונים לחברות שמתחילות את דרכן בחוץ לארץ.

אל תוותרו על גיוס עובדים יעיל לקראת הקמת חברה בחו"ל

כל עסק מביא איתו את האופי והמאפיינים השונים שלו, ולכן חשוב להבין שבדומה לגיוס עובדים בארץ – גם במקרה של הקמת חברה בחו"ל תצטרכו לגייס עובדים בהתאם לצרכים שלכם. על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, חשוב לבצע את הגיוס בשלב מוקדם יחסית, שיאפשר לכם לבחור מבין הפניות הרבות שיגיעו אליכם, ולא ייאלץ אתכם להתפשר על מי ששולח לכם את קורות החיים שלו ברגע האחרון.

על חברת אדקו שמעתם? אם לא – עכשיו זה בדיוק הזמן

רגע לפני שאתם פונים להקמת חברה בחו"ל, כדאי להתייעץ עם חברה שיש לה ניסיון וידע רבים בכל הנוגע להקמת חברה בחו"ל. חברת אדקו ישראל היא בדיוק החברה הזו, והיא פועלת תחת ארגון הגג של אדקו העולמי. היכנסו לאתר האינטרנט של אדקו בכתובת adecco.co.il/הקמת-חברה-בחו"ל, ותוכלו להנות משלל טיפים מעולים, ליווי וייעוץ לקראת הקמת חברה בחו"ל. בהצלחה!

אולי יעניין אותך גם