אופק המרכז לזכויות בע"מ – תאונות אישיות

עברתם תאונה? במאמר הבא נעניק לכם את ההסבר המלא בנוגע לתאונות אישיות, מהי גובה הקצבה אותה תוכלו לקבל מחברת הביטוח וכיצד ניתן לקצר את הליך התביעה באופן משמעותי.

תאונות אישיות – מהו כולל?

פוליסת תאונות אישיות היא פוליסה נפוצה מאוד אשר משווקת ע"י חברות הביטוח, במסגרת של ביטוח בריאות או חיים.  מדובר בביטוח משלים אשר נועד להגן על המבוטח בעת מקרה של תאונה אישית, בין אם מדובר בתאונה אשר נגרמה בדרכים, בהליכה, בבית או בכל מקום אחר, כולל בחו"ל. ביטוח זה הינו חיוני ומומלץ לרכוש אותו מחברת הביטוח, אולם לשים לב בעת הרכישה לאותיות הקטנות בכל הקשור לקבלת קצבה. למעשה, כל חברת ביטוח קובעת מהו גובה הפיצוי אותו יקבל המבוטח במידה ונקלע לתאונה, אולם חשוב לשים לב כי ישנן חברות ביטוח אשר מסרבות לבטח מבוטחים אשר להם רקע רפואי קודם, ולכן תידרשו לשלם סכומים גבוהים מאוד בעבור הפוליסה הזו. עם זאת, ניתן להוזיל באופן משמעותי את העלויות באמצעות השוואת מחירים בין חברות הביטוח, המציעות ביטוח תאונות אישיות.
יד פצועה

מה חשוב להקפיד בעת רכישה של ביטוח תאונות אישיות?

בעת רכישה של תאונות אישיות מומלץ לבדוק היטב מהו גובה הכיסוי אותו האם מקבלים במסגרת הרכישה, האם מדובר בפוליסה אשר תקפה גם מחוץ לגבולות ישראל וכן האם בתוך ביטוח תאונות אישיות נכלל גם אובדן כושר עבודה. מדובר בנדבך קריטי וזאת משום שאם בפוליסה נכלל ניסוח בסגנון " אובדן כושר לעבוד במקצוע ההולם את כישורי המבוטח" יכולה חברת הביטוח לבטל את הליך התביעה בטוענה כי המבוטח יכול לעסוק במקצוע אחר, ולכן אינו צריך לקבל את הקצבה החודשית. משום כך, בדקו היטב את האותיות הקטניות ואת הניסוחים של הפוליסה, זאת בכדי להבטיח כי במידה ותצטרכו להגיש תביעת תאונות אישיות, הצדק יהיה עמכם.

כיצד לתבוע את חברת הביטוח לצורך קבלת קצבת ביטוח תאונות אישיות?

על מנת לקבל קצבה לאור תאונות אישיות, עליכם להגיש תביעה אל מול חברת הביטוח וכן להתייצב לוועדה רפואית, לצורך קביעת אחוזי נכות. באמצעות חברת אופק המרכז לזכויות בע"מ תוכלו לממש את זכותכם המלאה, זאת באמצעות צוות מיומן ומקצועי אשר יעמוד לרשותכם לכל אורך התהליך, הן לצורך מילוי הטפסים הרלוונטיים והן לצורך קבלת ייעוץ הנוגע להליך התביעה, עד לסיומה. לקבלת פרטים נוספים אודות השירות וכן הרחבה על ביטוח תאונות אישיות בעבורכם או בעבור בני המשפחה,היכנסו לאתר אופק המרכז לזכויות בע"מ או היכנסו לאתר הרשמי לצורך יצירת קשר עם נציגי השירות.
חברת אופק מדגישה כי היא איננה עוסקת בתחום עריכת דין  ואיננה מתיימרת לעסוק במקצוע עריכת דין וכל טיפולה בלקוחות הינה על צד הפרוצדורלי והטכני בלבד, ועזרה במילוי הטפסים.

אולי יעניין אותך גם