חיפוש

כך תדע אילו שירותי מחשוב העסק שלך צריך!

כבעל עסק, יש לך המון על הכתפיים. מניהול העובדים השונים במחלקות השונות, התעסקות עם כספים ורווחים, סגירת עסקאות ועוד – כנראה שלא משעמם לך. כדי שהעסק שלך יתפקד כמו שצריך, חשוב שתשכור שירותי מחשוב, שיעזרו לך לייעל תהליכים שונים ולהוזיל עלויות. אבל איזה מהשירותים הכי מתאימים לעסק שלך? במאמר זה נפרט על סוגי השירותים כך שתוכל לקבל את ההחלטה הנכונה. 

 

לייעל את העסק שלך

בתור בעלים אתה עסוק עד מעל הראש. למה לא לייעל את המהלכים שקורים בעסק שלך בשגרת היום יום, ולעזור לעצמך לחסוך חלק מהעליות? וכל זה תוך כדי שאתה מגן על החורים בעסק שלך ומאבטח אותו? שירותי מחשוב לעסקים הם הפתרון האידיאלי למטרות הללו. אבל איזה שירותים יש?

שירותי מחשוב לעסקים

מחשוב ענן

במאה ה-21 פתרונות ניהול העסק רק הולכים ומשתכללים. כיום, כמעט ואין עסק שלא משתמש בשירותי מחשוב ענן. מה זה אומר? העברת התוכנות מהמשרד ומיגרציה של שירותי העסק אל הענן. נכון, יש עסקים שמתפעלים את מחשוב הענן לבדם, אך אאוטסורסינג של השירות הזה יוזיל את עלויות התפעול של העסק – במקום להחזיק כוח אדם ב-IT שיתפעל חוות שרתים במשרד, תוכלו לשכור את השירות החיצוני של מחשוב ענן ולהוזיל את העלויות בכמה רמות.

 

גיבוי בענן

העסק שלכם מתעסק בכמויות אדירות של מידע, וכול יום מעביר מכאן לפה כמויות של נתונים. אבל בעידן המחשבים והאינטרנט, אסונות יכולים לקרות, מחשבים יכולים לקרוס וחומר עלול להימחק או להיאבד. איך אפשר ללכת על בטוח? בעזרת שירות גיבוי בענן, תוכלו לגבות את המידע הקריטי בארגון ולהבטיח לעצמכם המשכיות עסקית בעת צרה.

תוכלו גם למגן על הנתונים שלכם מפני פריצות ומתקפות סייבר כשאתם מגבים נתונים על הענן, כך שהם ממוגנים ומאובטחים 24/7.

שירותי מחשוב לעסקים

אופיס 365

כול עסק בשנת 2023 צריך את אופיס 365. זו המערכת המתקדמת בעולם לניהול ופעולות שוטפות של עסקים, וכמעט ואין חברה שלא מתנהלת בעזרתה. כחלק מבחירת שירותי מחשוב לעסקים, כדאי שתבחרו בשירות הטמעה וניהול מערכת אופיס 365, לקבל ניהול מלא של כול החשבונות שלכם, פתרון בעיות מהיר ושירות תמיכה לכול צרה שלא תבוא.

 

שירותי תמיכה וניהול רשתות ושירותי HELP DESK

אין מה לעשות, כשעובדים צמוד עם מחשבים, כול יום, כול שבוע – לפעמים קורות תקלות. למה לתת לתקלות הללו להרוס לכם עסקאות או לתקוע תהליכים חשובים וליצור עיכובים? עם שירותים אלו תוכלו לקבל עזרה מידית, בין אם מרחוק (עבור העובדים ההיברידים) או בהגעה פיזית של טכנאי מחשבים מוסמך למשרד.

 

לסיכום

כיום, כבעל עסק, אתה ניצב מול אתגרים רבים. כדי לייעל את העסק שלך, לפתור בעיות מהר ולהוריד לך קצת אחריות וסטרס מהכתפיים, בחר להשתמש בשירותי מחשוב לעסקים של אקטיבאייט ותוכל ולנהל את העסק שלך בראש שקט.

שירותי מחשוב לעסקים

אולי יעניין אותך גם