החזרי מס – שווה לכם לבדוק אם גם לכם מגיע

כולנו עובדים קשה ומשלמים מיסים גבוהים, אך הבעיה היא שרבים מאיתנו בכלל לא מודעים לכך שאולי מגיעים לנו החזרים על חלק מהמיסים הללו. כאשר מדובר על אדם שמנהל עסק עצמאי בדרך כלל העניין נמצא קצת יותר בשליטה שלו, כי יש לו רואה חשבון שדואג לאינטרסים שלו. מצד שני, אדם שעובד בתור שכיר רגיל רק לקבל את תלוש המשכורת שלו בתחילת כל חודש ומקסימום לעבור עליו ברפרוף, בלי להבין באמת במה דברים אמורים. לכן אנחנו כאן ואנחנו רוצים לעצור אתכם מההתנהלות הזאת של "בת יענה". כלומר, בהחלט יכול להיות שגם אתם משתייכים לקבוצה כזו או אחרת באוכלוסייה שמגיעים לה החזרי מס, אז למה שלא תגישו את הבקשות הנדרשות לכך? זה נכון, לפנות אל רשויות המיסים זה תמיד דבר שנראה לנו מורכב אך הגיע הזמן שתדעו שהיום זה הרבה יותר פשוט מאשר בעבר. בימינו אתם יכולים להגיש את הבקשות השונות להחזרי מס אפילו על ידי כך שתורידו את הטפסים מהאינטרנט, אז למה שלא תבדקו זאת מקרוב?

רוצים לבדוק זכאות לקבלת החזר מס?

האם זה שווה את ההתעסקות?

 

לא מעט אנשים שומעים את המושג "החזרי מס" ובטוחים שזה בכלל לא שווה את ההתעסקות, כי כמה כסף כבר יחזירו לי? והאם זה ידרוש ממני להשקיע לא מעט זמן בעניין? חשוב שתדעו: יש מקרים שבהם אנשים זכאים גם לשתי נקודות זיכוי, מה שיכול להסתכם באלפי שקלים בשנה! זה נכון שהסכום הזה לא משנה חיים וכל אחד מאיתנו גם יוכל לחיות בלעדיו, אבל מה שמגיע לכם – מגיע! לכן חשוב שתדעו שיש קבוצות רבות ומגוונות של אנשים שמגיעים להם החזרי מס, כמו לדוגמא:

  • אנשים שפוטרו מעבודתם
  • אנשים שכושר עבודתם נפגע בגלל מחלה
  • אנשים שמנהלים משפחות חד הוריות
  • נשים שילדו, החליטו להאריך את חופשת הלידה ולמעשה לא הרוויחו לכל אורך השנה

 

בנוסף לכך, גם הורים לילדים עם לקויות ומגבלות שונות זכאים להחזרי מס וכך גם אנשים שסיימו צבא, לימודים ועוד. לכן, בהחלט יכול להיות שגם אתם נכנסים לקטגוריה של מי שמגיעות לו הקלות שונות ואין סיבה שתוותרו על הבירור בנושא הזה.

 

מה צריך לשלוח לרשות המיסים?

 

ישנם סוגים שונים של טפסים שצריך להוריד ולהגיש לרשויות המיסים, כך שהדבר החשוב ביותר הוא לברר על איזה סוג של טופס מדובר. את כל האינפורמציה תוכלו למצוא היום אונליין אך אם זה לא מספיק לכם, תמיד תוכלו גם לדבר עם המומחים בתחום. המומחים לא חייבים להיות רואי חשבון שגובים מחירים גבוהים עבור כל פגישה, שכן גם חברות שונות שעושות בירור זכאות להחזרי מס בחינם יכולות לסייע לכם, אז למה שלא תפנו לבירורים אל חברה מקצועית שכזאת עוד היום?

מעוניינים ליצור איתנו קשר ?

בצאפארי – בלוג בנושא החזרי מס, משכנתאות, כלכלה וצרכנות חכמה תמיד זמינים לענות לכם על כל שאלה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.