חיפוש

האם חובה לקנות קופה רושמת או שאפשר גם להשכיר

אם יש לכם עסק משלכם, חשוב שתהיו מחושבים ואחראיים. אתם צריכים לשמור על ראש על הכתפיים ולנהל את העסק שלכם בצורה חכמה. קופה רושמת יכולה לעזור לכם בכך. אנחנו נדבר קצת יותר לעומק על סוגי הקופות ונדבר על האם חובה לקנות קופה רושמת או שאפשר גם להשכיר.

 

מה זה קופה רושמת?

קופה רושמת היא מכשיר אלקארוני או מכני אשר מאפשר לחשב את התשלומים המבוצעים בזמן ביצוע מכירה. המכשיר הזה מאפשר לאחסן את הסכום, מראה כמה עודף צריך להחזיר ללקוח וגם מנפיק עבור אותו לקוח קבלה.

 

הדר קופות רושמות

הדר קופות רושמות היא חברה מקצועית אשר קיימת כמעט 20 שנה. חברה זו מוכרת קופות רושמות. היא מציעה קופות חדשות אבל לא רק. היא גם מציעה קופות יד 2 ומוצרים נלווים. מוצרים שיעזרו לכם לייעל את העבודה בעסק.

מכונת קופה על השולחן

עוד קצת על חברת הדר קופות רושמות

רציתם לדעת האם חייב לקנות קופה. אז התשובה היא – לא! בהדר קופות רושמות ניתן להשכיר קופות – זאת מתוך הבנת החברה כי לכל עסק יש את הצרכים שלו ולא כולם צריכים לקנות קופה. אם אתם לא יודעים באיזה קופה רושמת לבחור, המלצה שלנו היא להתקשר לנציג החברה. הוא ישאל אתכם שאלות ולפי זה יבין מה הצרכים שלכם. הוא יידע לכוון אתכם למה שאתם צריכים! אנחנו נדבר על סוגי הקופות הרושמות שהחברה מציעה כך שתוכלו להבין יותר בנושא.

 

קופה רושמת אינטרטית דגם SAM-260

קופה אשר כוללת מסוף לסליקת אשראי אינטרנטי. קופה זו ידידותית ונוחה להפעלה – מה שיאפשר לכם ולעובדים שלכם להשתמש בה מבלי להסתבך. קופה זו כותבת ותומכת עברית. בנוסף, יש לה 16 מקשי מחלקות. ניתן לחבר אותה למשקל וגם ניתן לחבר אותה לברקוד.

 

קופה רושמת פשוטה ללא אשראי דגם SAM-260

קופה זו היא קופה פשוטה וקומפטית. היא כוללת מדפסה טרמית, כותבת בעברית ובנוסף, ניתן לכתוב שם ומחיר על הקבלה. קופה בסיסית מאוד.

תמונה של קופה רושמת

קופה רושמת דגם CASIO SE S450

קופה זו היא קופה מצוינת שניתן למצוא בצבע כסף או שחור. היא רושמת בעברית ויש לה 72 מקשי מחלקות. בנוסף, יש לה כרטיס זיכרון לשמירת הדוח היומי – ללא צורך בהדפסה. קיימת אפשרות לכרטיס אשראי מובנה סלולארי/אינטרנטי.

 

לסיכום

קופה רושמת היא קופה שתעזור לעסקים. גדולים וקטנים כאחד. קופה זו יכולה לעזור לכם לנהל את העסק שלכם בצורה טובה יותר. כך בעצם תוכלו לנהל את המכירות ולהישאר מסודרים במקסימום. הדר קופות רושמות היא חברה מקצועית אשר מציעה מגוון רחב של קופות. קופות כגון קופה רושמת דגם CASIO SE S450, קופה רושמת פשוטה ללא אשראי דגם SAM-260, קופה רושמת אינטרטית דגם SAM-260 ועוד. חשוב לדעת כי ניתן להשכיר קופה וכי לא חייב לקנות אחת. תדברו עם נציג והוא כבר יכוון אתכם למה שאתם צריכים!

קופה רושמת עם ברקוד

אולי יעניין אותך גם