חיפוש
חיפוש

 5פתרונות לניקוי בי די איי

כמעט כל אזרח במדינת ישראל זקוק להלוואה מהבנק במהלך חייו. בין אם מדובר על מימון לרכישת רכב או משכנתא לצורך רכישת דירה, הלוואה במקרים רבים היא כלי פיננסי הכרחי. מה קורה כאשר אנו ניגשים אל הבנק ומקבלים ממנו תשובה שלילית לבקשת ההלוואה? במקרים רבים, הדבר נובע בעקבות בי די איי שלילי.

בי די איי שלילי הוא למעשה חיווי אשראי המתקבל על סמך הנתונים השונים שנאספים עלינו במהלך בדיקה. עם כל זאת, בי די איי שלילי הוא לא סוף העולם – הנה 5 פתרונות לניקוי בי די איי שלילי.

 

  • מידע שגוי

בי די איי שלילי הוא תוצאה של בדיקת בי די איי. בבדיקה הזאת בודקים מסמכים שונים והיסטוריה שונה הקשורה למושא הבדיקה. התוצאות של הבדיקה מתקבלות בצורה אובייקטיבית. הן מבוצעות על ידי גוף חיצוני, שאין לו אינטרס אישי נגדכם, אלא רק לספק לבנק למשל את המידע אותו הוא דורש.

לכן, אחת האפשרויות לניקוי בי די איי שלילי, היא אם התקבל מידע שגוי עליכם. אם תוצאות הבדיקה מבוססות על מידע שגוי, הרי שאין קשר בין המציאות לבין התוצאות שהתקבלו. במידה ואכן התקבלה החלטה בעקבות מידע שגוי, תוכלו להגיש בקשה ללשכת האשראי לניקוי הבי די איי השלילי שלכם. קראו עוד על כך באתר https://creditclean.co.il.

 

  • מידע לא רלוונטי

מה קורה כאשר המידע שבגינו קיבלתם בי די איי שלילי הוא אכן מאומת? במקרים כאלה, תוכלו לעשות מספר דברים. ראשית, בדקו האם מדובר במידע רלוונטי. אם המידע אינו רלוונטי, תוכלו להגיש בקשה ללשכת האשראי על מנת שישנו את דירוג הבי די איי שלכם.

 

  • סגירת תיק בהוצאה לפועל

הוצאה לפועל הוא מוסד מטעם המדינה, שהמטרה שלו היא לגרום לאנשים שחייבים כסף לשלם אותו לנושים. אם קיבלתם בי די איי שלילי בעקבות תיק בהוצאה לפועל, הדרך הטובה ביותר לשנות אותו תהיה באמצעות סגירת החוב. ניתן לעשות זאת על ידי תשלום החוב והסדרת ההליך מול ההוצאה לפועל, ולאחר מכן להגיש בקשה ללשכת האשראי עם אסמכתא לסגירת החוב.

 

  • רישום תקין

ניתן לנקות בי די איי שלילי גם באמצעות כלים משפטיים שונים. אם נעשה למשל רישום לא תקין של מידע מסוים כלפיכם שהשפיע על הבי די איי שלכם, תוכלו לשכור עורך דין על מנת שהוא יוכל לעזור לכם לערער על הקביעה.

 

  • פנייה אל שירות מקצועי

ישנם חברות שונות המעניקות שירותים מקצועיים לאנשים שקיבלו בי די איי שלילי. החברות הללו הן בעלות ניסיון בניקוי בי די איי ובעלות אנשי מקצוע שונים מהעולם המשפטי והפיננסי, שיוכלו לבחון את המקרה שלכם באופן פרטני. לאחר בחינת המקרה, הם ידעו מה הפעולות הנכונות שיכולות לסייע לכם בשינוי הבי די איי שנרשם לחובתכם.

פתרונות לניקוי בי די איי

אולי יעניין אותך גם