חיפוש

עיצוב הבית – על מה אסור לוותר כשבונים תקציב

מתכננים את עיצוב הבית המחודש? קודם כל מתכננים תקציב. בהתאם לתקציב המיועד לעיצוב הבית, יהיה אפדר ללכת ולפקוד את חנויות הרהיטים ושדרוג הבית. הנה כל מה שצריך לדעת לפני בניית תקציב לעיצוב הבית.
אין ספק, עיצוב הבית חשוב ביותר. הבית מהווה עבור אנשים את מקום המפלט שלהם בסוף יום עבודה, את המקום בו הם שמים רגל על רגל ושוכחים ממעללי היום. בסופו של דבר, כל אחד מאיתנו צריך את עיצוב הבית שלו או שלה קצת אחרת. בעוג שחלק מהאנשים אוהבים עיצוב גרנדיוזי ומרהיב, אנשים אחרים יעדיפו עיצוב בתים פשטני וצנוע. כך או כך, יהיה חשוב לתכנן נכון את התקציב שלכם לפני תחילת עבודת העיצוב מחדש.

על מה אני לא מוותרת כשאני מעצבת את הבית מחדש?

אם יש משהו אחד שאסור לוותר עליו, זה העניין של הטבח שלכם. אוהבים לבשל במרפסת בעזרת גריל גז? גם אפשרות. כך או כך, אל תשכחו לכלול בתקציב את שדרוג המטבח שלכם. חלק מהאנשים יקראו לזה שדרוג המרפסת בעזרת גריל גז מקצועי.
אבל אין ספק, ישנם המוני אנשים ובשלנים שמעדיפים לעבוד עם כיריים חשמליים וסירים רבים. אם זהו המצב, אנחנו ממליצים לכלול בתקציב שלכם את שדרוג האינדוקציה. אינדוקציה מקצועית מאפשרת לכם להנות מתהליכי בישול הרבה יותר כיפיים וחווייתיים.

עיצוב המטבח כחלק מתכנון התקציב הכללי

בשורה התחתונה, המטבח בימינו לא נועד אך ורק למטרה של בישולים. המטבח בימינו הוא חוויה לכל דבר, במיוחד לאחר שנחשפנו כולנו לכל כך הרבה תוכניות בישול שונות. מעבר למטבח ולמרפסת, בתקציב יהיה חשוב לכלול גם את עיצוב הסלון המחודש.
עיצוב הסלון שלכם יכול לכלול למשל התקנת טפטים מעוצבים, טרנד שחוזר בגדול בשנים האחרונות. יש לכם מדבקות קיר איכותיות ביותר, שניתן להדביק על קיר הסלון ולהנות מעיצוב אחר לגמרי ממה שאתם רגילים אליו. אגב, את הטפטים ואת מדבקות הקיר אפשר להתקין גם על גבי ארונות המטבח, המקרר, דלת הכניסה לבית ועוד. אם מדברים על תקציב ידידותי לעיצוב בתים מרענן, זו אחלה אופציה.

מחקר שוק מקדים לפני עיצוב הבית מחדש

דבר אחרון, תמיד יהיה כדאי לערוך מחקר שוק מקדים והשוואת מחירים בין המוצרים השונים. בין אם אתם מתכננים לעצב את הבית בעזרת אלמנטים כאלו או אחרים, תערכו השוואת מחירים באינטרנט ותנסו להוזיל עלויות מסוימות על המוצרים האלו.
זה מה שיאפשר לכם בסופו של דבר להנות מעיצוב מטבחים בתקציב ידידותי ביותר. ואם אפשר, תערכו גם השוואת מחירים בין קבלני שיפוצים (במידה שצריך שיפוץ על הדרך). לידיעתכם, בימינו ישנם המוני פורטלים שונים שמטרתם זהה – השוואת מחירים בין מוצרים ובין סוגי שירתים שונים. תוכלו להסתייע באלו בקלות.

 

אולי יעניין אותך גם