חיפוש

מה זה BDI שלילי ועל מה זה משפיע?

אנו שומעים לאחרונה על המושג BDI מכל כיוון. בטלוויזיה, ברדיו ולעיתים גם בשיחות אקראיות שנערכות בין אנשים ברחוב. השיח הער על המושג המרתק, הוביל אותנו לכתוב מדריך בנושא, מתוך מטרה להעלות את המודעות לנושא ולאפשר למי שלא בקיא בתחום, להכיר את ה – BDI השלילי וההשפעות המורכבות שלו. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתכירו באינפורמציה הדרושה לכם.

 

מה המשמעות של BDI?

מן הראוי שנציין את ההגדרה של ה – BDI  רגע לפני שנצלול להסבר אודות ה – BDI השלילי. שכן, זהו הבסיס. נציין שמדובר בראשי תיבות של חברה שנקראת "ביזנס דאטה ישראל". לחברה זו יש השפעה רבה. שכן, היא מעניקה את כל המידע הפיננסי שלנו לגורמים שונים, לדוגמא:

  • גופים חוץ בנקאיים
  • חברות אשראי
  • בנקים ועוד

היא לא עושה זאת באופן אקראי, אלא רק לאחר בקשת מידע בנושא, כדי שהגופים הללו יוכלו לדעת את הפרטים אודות לקוחות שמעוניינים לקבל אישורים להלוואה או מי שמבקשים להגדיל את המסגרת. המידע שנמסר לגופים אלה, מאפשר להם להגיע להחלטה לגבי אמינותו של הלקוח והיכולת שלו לעמוד בהחזרי הלוואות. במקרים מסוימים, גופים אלה מגלים שהלקוח לא יכול לקבל את ההלוואה, כך שהם מוסרים לו תוצאה שלילית.

מה המשמעות של BDI

מה הקשר ל – BDI שלילי?

עכשיו אפשר להעמיק אודות ההסבר על BDI שלילי ולומר שזה בעצם שם נרדף ל – "אשראי לא טוב". כלומר, אשראי שלילי שמעיד שאתם נמצאים במצב כלכלי רעוע. הדבר עשוי לבוא לידי ביטוי במצבים שבהם יתגלה שאין לכם מוסר תשלומים, כך שתיחשבו מבחינת הגופים הפיננסים ל"לקוחות בסיכון גבוה". אם מצאתם את עצמכם במצב שכזה, כדאי שתדעו שיש מה לעשות. שכן, ניתן לפנות למומחים שיסייע בהליך מחיקת רישום BDI שלילי תוך זמן מה.

 

החשיבות במחיקת  BDI השלילי?

מי שמחזיקים ב – BDI  שלילי, עשויים לגלות שההשפעה לכך היא משמעותית. שכן, חברות אשראי, בנקים וגורמים חוץ בנקאיים נוספים שיגלו שיש לכם את החותמת השחורה הזו, ימנעו מלהעניק לכם כרטיסי אשראי לשימוש יום יומי, הלוואות ועוד.

 

הוגדרתם כבעלי BDI   שלילי? יש מה לעשות!

נציין בפניכם בשלב זה, רגע לפני שהמדריך מסתיים, שתוכלו לתקן את ה – BDI  השלילי שנקבע לכם, תוך יצירת קשר עם חברה שהוסמכה לדבר. זו תסייע לכם בהתנהלות הכלכלית לאורך זמן, כך שתוכלו "לעמוד על הרגליים" ולהוכיח לגורמים הפיננסיים שהשונים ששיניתם את ההתנהלות הכלכלית שלכם, כך שניתן לסמוך עליכם מעתה ואילך.

 

לסיום

עד כאן ההסבר הקליל שאפשר לכם להכיר ב – BDI השלילי. בשלב זה אתם יודעים שמדובר בחותמת שעשויה להקשות על ההתנהלות הכלכלית שלכם מעתה ואליך. כך שנותר לכם רק לפנות למומחים שיסייעו לכם בהסרתה, כדי שתוכלו לחזור לחיות את חייכם, ללא מגבלות כלכליות.

BDI שלילי

אולי יעניין אותך גם