חיפוש

מה הן אונקיות הזהב?

בתקופה האחרונה אנו קוראים לא מעט פוסטים ותגובות שעולים ברחבי הרשת ועוסקים בזהב. ראוי לציין כי בתור מי שמכירים את התחום מעט, אנו יכולים להגיד לכם מבלי למצמץ שמרבית התכנים שעולים בפוסטים אלו הם שגויים לחלוטין ומטעים את הציבור. עובדה זו גרמה לנו לעצור את שטף כתיבת המדריכים, כדי שנוכל להעלות מדריך אחד מרוכז שיציג את כל העובדות המוגמרות בנושא. הישארו אתנו ותצאו מומחים בכל הנוגע לזהב.

 

תכירו את המומחים שהתלוו אלינו לכתיבת המדריך

כדי שנוכל להיות בטוחים ב – 100% שאנו מציגים בפניכם מידע אמין, יצאנו לפגוש מומחים בתחום שמכירים את הזהב ואונקיות הזהב באופן מעמיק. ציינו בפניהם כי אנו עורכים מדריך בנושא וביקשנו לקבל ליווי והגהה, כדי שיתאפשר לנו לדעת שיש לנו את המידע הנכון, זה שיביא לכל דורש את הפרטים העדכניים ביותר בנושא. לשמחתנו, כ – 5 מומחים הסכימו לעבור על המדריך וכך היה. זו ההזדמנות שלנו להודות להם על הליווי. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור והוא צפוי להביא למודעות מבורכת ועדכנית בנושא.

 

האונקיה – מה היא?

בואו נתחיל קודם מההגדרה של אונקיה. זו בעצם יחידת משקל עתיקה שמאפשרת למדוד את אחד או יותר מהדברים הבאים:

  • מסה
  • משקל
  • נפח

נעשה שימוש באונקיה בעיקר באירופה וברחבי הארצות הברית. כאשר מדובר בעיקר במדידה של מזונות ארוזים, צפיפות של בד וכמובן שגם של זהב. בהקשר של הזהב, ראוי לציין, כי מדובר ביחידת משקל שמשמשת למדידה של המסה שלו. שכן, לפי יחידת משקל זו, ניתן למכור את הזהב ברחבי העולם כולו. אם הנושא הזה מעניין אותך, לחץ כאן ותוכל לקבל אינפורמציה מרתקת נוספת לגביו.

 

הקשר העמוק בין האונקיה לזהב

אתם לא צריכים להיות סוחרי זהב בשביל להכיר את המושג אונקיה. שכן, מדובר במושג ששגור בפי רבים. אנו שומעים עליו לא מעט ברחובות, ברשת וכמובן שגם בסרטים וסדרות. האונקיה מגדירה את המחיר של הזהב, כך שיש לה השפעה גדולה.

 

זהב הוא אפיק השקעה מצוין

אם קראתם פרטים ברחבי הרשת במטרה לדלות מידע על זהב כאפיק השקעה, אתם כנראה יודעים שאונקיה של זהב היא אפיק השקעה מעולה. שכן, מחיר הזהב נשאר כבר שנים ביציבות ביחס לאפיקים אחרים. אי אפשר להתעלם מהעובדה כי הזהב הינה מתכת יקרה שמוערכת כבר שנים רבות. אמנם לא משתמשים כיום בזהב כאמצעי תשלום כפי שהיה נהוג פעם, אבל נראה שהיא כאן כדי להישאר.

 

כמה מילים לסיום

רגע לפני סיום המדריך, אנו רוצים לציין בפניכם כי אנו שמחים מאוד שנשארתם עד כאן וקראתם את כל המידע העדכני והמהימן על אונקיות זהב. כעת, יש בידיכם את כל הפרטים החשובים על הנושא, כך שנותר לכם רק להעביר אותו הלאה, כדי שגם אחרים ייחשפו אליו.

קובית זהב

 

אולי יעניין אותך גם