חיפוש

מה היא הקופה הרושמת המומלצת למסעדה?

כל בעל עסק מחפש את הטוב ביותר עבור העסק שלו. המיקום הטוב ביותר, צוות העובדים הטוב ביותר, המוצרים הטובים ביותר. ומה בדבר הקופה שהוא בוחר לבית העסק שלו? ללא ספק, גם במקרה של קופה רושמת הוא רוצה להביא לעסק שלו את הטוב ביותר. 

אבל איך יודעים מה זה טוב ביותר? מה ההבדל בין קופה רושמת במכון קוסמטיקה לבין קופה רושמת בפיצוצייה עירונית? ומה בדבר קופה רושמת למסעדה – האם היא תכלול אופציות שקופות רושמות אחרות לא כוללות? מרגישים מעט מבולבלים? כן, אנחנו בהחלט מבינים אותכם. לכן, אספנו את כל המידע שנחוץ לכם על מנת להקל עליכם במלאכה של בחירת קופה למסעדה.

 

מגוון הקופות הרושמות

לא קשה להבין שקופה רושמת שתעמוד בפיצוציה ותכלול אופציות של שקילת מוצרים, תהיה שונה מקופה רושמת שתהיה במכון קוסמטיקה, שתכלול אופציות כמו מועדון לקוחות.

בכל הנוגע לקופות רושמות במסעדות, יש צורך במאפיינים מאוד ספציפיים לאותה הקופה הרושמת, על מנת שהיא תקל בניהול בית העסק.

במה מדובר?

 

 מאפיינים של קופה רושמת למסעדות

 

ניהול שולחנות

בין המשימות הראשונות העומדות בפני בעלי עסק שהוא מסעדה, זה לנהל בצורה האופטימלית ביותר את ההושבה ואת מערכת הזמנת המנות. לכן, קופה רושמת למסעדה תכלול מפת הושבה ברורה ומסודרת, שתאפשר הזמנת מנות מדויקת עבור כל שולחן ושולחן. בנוסף, קופה רושמת ממוחשבת תאפשר לתת הוראות ספציפיות למטבח – הוראות הכוללות הורדת מרכיבים מסוימים מהמנה או הוספת מרכיבים שלא כלולים בה מלכתחילה. בצורה זו, קופה רושמת ממוחשבת מאפשרת לבצע את ההזמנה במהירות, לדייק אותה ולאפשר לסועד לקבל את המנה שלו, כפי שהוזמנה, בזמן המתנה קצר.

 

תשלום

עם הקדמה הטכנולוגית, רוב האנשים מעדיפים לבצע את התשלום באמצעות כרטיס אשראי, באמצעות טלפון נייד או באמצעות שעון החכם שלהם. תחום המסעדנות הוא גם חלק מהמהפכה והצורך להתאים את מערכת הסליקה לא פסח גם עליו. לכן, קופה רושמת ממוחשבת, עם אבטחה מוגברת של נתוני האשראי של הלקוחות, היא בגדר חובה. פרט קטן נוסף – אם פעם, הסטנדרט הקיים בתשלום באמצעות כרטיס אשראי היה שהלקוח נותן את האשראי לו ומחכה שהוא יוחזר אליו, כיום הסטנדרט השתנה והלקוח מצפה לשלם מיד – מבלי לקום מהשולחן, מבלי לתת לאדם זר את כרטיס האשראי שלו ומבלי להמתין זמן יקר עד שכרטיס האשראי שלו יוחזר אליו.

 

ניהול פנימי

 

 שעון נוכחות

פעם, היה מדובר במערכת בפני עצמה, כיום שעון נוכחות נמצא בתוך המערכת הכללית של המסעדה – הכל מתבצע דרך קופה רושמת ממוחשבת.

 

 ניהול מלאים

כבר לא צריך לבדוק כמה פעמים ביום את המלאים באופן פיזי – מערכת של קופה רושמת ממוחשבת דואגת לעשות זאת עבורכם וזה מאפשר לכם להיות עם אצבע על הדופק. תמיד.

קופה רושמת

אולי יעניין אותך גם