חיפוש

מה היא הכשרתו של מתכנן פיננסי

בתקופה האחרונה אנו עדים לשיח ער בכל הנוגע להסתייעות של אנשים שונים ביועצים ומתכננים ופיננסיים. הדבר גרם לנו להבין כי עלינו לצאת ולבחון את הנושא באופן מעמיק, במטרה להבין – מה עומד מאחורי ההחלטה הזו? מדריך זה הוא ה – 4 בסדרה ולאחר שבדקנו את כל הפרטים הראשוניים, יצאנו לבדוק מהי ההכשרה של מתכנן פיננסי. אתם מוזמנים להישאר אתנו ולגלות את כל המידע בנושא.

 

תכירו את האנשים שמאחורי המדריך הנוכחי

רגע לפני שנציג בפניכם את ההכשרה של המתכנן הפיננסי, כדאי שתדעו שהמדריך הנוכחי לא נכתב סתם כך. הפעם, בשונה מהמדריכים הקודמים שכתבנו בסדרה זו, יצאנו לבדוק את ההכשרה של המתכנן הפיננסי תוך בירור עם אנשים שהסתייעו בשירותיו.

הגענו אל אותם אנשים לאחר שפרסמנו פוסט בפייסבוק ובו הצגנו את עצמנו. ציינו כי אנו כותבים מדריך בנושא וביקשנו לקבל מידע מטעם מי שמכירים את התחום מקרוב. לשמחתנו, מעל ל – 5 אנשים הגיבו שיש להם מידע בתחום, והם אלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך. זו ההזדמנות להודות להם. שכן, בזכותם, המדריך הנוכחי רואה אור.

 

מהי ההכשרה של מתכנן פיננסי?

הבירור המעמיק שערכנו בנושא העלה תוצאה חד משמעית – אלו שעוסקים בתחום התכנון הפיננסי הם מי שלמדו קורס מעמיק או תואר שקשור לתחום הכלכלה. ראוי לציין כי קורסים שעוסקים בתחומים הבאים מאפשרים לכל אחד להיות בסופו של דבר מתכנן פיננסי:

  • משכנתאות
  • חיסכון והשקעות
  • פנסיה וגמל
  • החזרי מס

 

בחירה נכונה במתכנן פיננסי

אם הגעתם לכאן בידיעה שתבחרו בסופו של דבר במתכנן פיננסי שיסייע לכם בהתנהלות כלכלית נכונה, כדאי שתדעו שחשיבות הבחירה במתכנן היא חשובה ביותר. אתם צריכים לערוך בירור מעמיק שיאפשר לכם להגיע, בסופו של דבר אל המתכנן הפיננסי הטוב ביותר בתחום שילווה אתכם במקצועיות. כדי שתוכלו לדעת איך בוחרים מתכנן פיננסי, פנינו בשנית אל אותם אנשים שסייעו בכתיבת המדריך וביקשנו מהם ליידע אותנו.

 

איך בוחרים מתכנן פיננסי?

אלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו בפנינו שיש דרכים שונות לבחור את המתכנן הפיננסי המתאים עבורכם. התברר לנו שהעניין החשוב ביותר הוא לפנות אל גורמים אמינים. כאלו שאתם סומכים עליהם בעיניים עצומות. היו מי שאמרו שהם הגיעו אל המתכנן הפיננסי שלהם לאחר שפנו אל מכרים וחברים שהסתייעו באיש מקצוע שכזה לאחרונה.

בעוד אחרים המליצו לגלוש בגוגל ולקרוא חוות דעת שנכתבו על ידי לקוחות קודמים של מתכנן פיננסי שחשבתם להסתייע בו. כך שהכי חשוב שתדעו שמדובר בבחירה חשובה שצריכה להתבצע בחכמה.

 

לסיום

עד כאן כל הפרטים שאתם צריכים לדעת על ההכשרה של מתכנן פיננסי ומעבר. כעת, כשיש בידיכם את כל המידע הדרוש, תוכלו לגשת אל המתכנן המתאים ביותר ולהסתייע בשירותיו. נאחל לכם הצלחה רבה בהמשך ושתבחרו נכון.

מתכנן פיננסי

אולי יעניין אותך גם