חיפוש

מהם התנאים לקבלת הלוואה למוגבלים בבנק

חשבון הבנק שלכם הוגבל ואתם צריכים הלוואה בדחיפות? שמעתם על האפשרות לקבל הלוואה למוגבלים בבנק אבל אין לכם מידע בנושא? אם עניתם בחיוב על השאלות הללו, כדאי שתדעו שהגעתם למקום הנכון. נפגשנו עם נציגים מחברות שמעניקות הלוואות למוגבלים בבנק ושאלנו את כל הפרטים החשובים אודות התנאים לקבלת ההלוואה. בשורות הבאות נציין בפניכם את כל המידע שריכזנו בנושא.

 

מיהם האנשים שמתעניינים בהלוואה למוגבלים בבנק?

רגע לפני שנרחיב בנושא התנאים, חשוב לציין תחילה מיהם האנשים שמתעניינים בהלוואה למוגבלים בבנק. מדובר בהלוואות שניתנות לאנשים שמצאו את עצמם עם חשבונות מוגבלים. ברוב המקרים, הבנק מתריע מראש בפני הלקוחות שעומדים בפני הליך שכזה, במידה והמצב לא משתנה והמינוס בבנק ממשיך לגדול בזמן שאין מספיק הכנסות – החשבון מוגבל באופן אוטומטי וכך גם כרטיסי האשראי שמשויכים לחשבון. אנשים אלו מוצאים את עצמם ללא יכולת בסיסית לקנות לחם וביצים במכולת. לכן, הם מחפשים הלוואות למוגבלים בבנק.

 

האם צריך להציג תלושי משכורת מראש?

כידוע, ברוב המקרים, בעת בקשת הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית, תתבקשו להציג את אחד מהפרטים הבאים:

  • תלושי משכורת מהחודשים האחרונים
  • גובה המשכורת החודשית שלכם

כשמדובר בהלוואה למוגבלים בבנק, הצגת תלושי משכורת אינה נחשבת כחלק מהתנאים. כך שאם אתם מעוניינים בקבלת הלוואות למוגבלים בחשבון הבנק תוכלו להיות רגועים, כי אין צורך להציג מראש תלושי משכורת אחרונים. למעשה, אתם יכולים גם לא לעבוד במקום עבודה מסודר ואפילו לא לעבוד כלל. ברוב המקרים, לחברות שמספקות הלוואה מסוג זה, אין שירות מעקב שנוגע לבירור בנוגע לתלוש המשכורת שלכם.

 

האם צריך לקבל אישור מהבנק?

לא, ברוב המקרים אין צורך להוציא אישור כלשהו מהבנק שלכם בשביל לקבל הלוואה למוגבלים בבנק. ואין זה משנה אם יש ברשותכם חשבון אחד בבנק אחד או כמה חשבונות בכמה בנקים שונים שבהם החשבון שלכם מוגבל. ברוב המקרים, חברות שמספקות הלוואות לאנשים שחשבונותיהם בבנק מוגבלים, אינן דורשות אישור מהבנק. שכן, מדובר בהלוואה חוץ בנקאית ואין לה קשר כלל אל חשבון הבנק שלכם.

 

צריך להיות מעל גיל מסוים כדי לקבל הלוואה שכזו?

כן. ברוב המקרים, התנאי בקבלת הלוואה למוגבלים בבנק היא כאשר מלאו למבקש ההלוואה 18 שנים לפחות. כך שאם אתם מתחת לגיל 18 והחשבון שלכם מוגבל, כדאי שתבדקו מול כמה חברות אם הן מספקות את שירותיהן גם לבני גילכם. ייתכן שתמצאו חברה שתאשר לכם קבלת הלוואה, אך כדאי שתדעו שאין לנו שום התחייבות לגבי נושא זה.

 

סיכום

בניגוד להלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות שאינן נוגעות לתחום של חשבונות מוגבלים, בעת בקשה להלוואה למוגבלים בבנק, לא תיתקלו בתנאים מגבילים במיוחד. כלומר, סביר להניח שלא תתבקשו למסור תלושי משכורת או אישור מהבנק. התנאי היחידי הוא שעליכם פשוט להיות מבוגרים. כלומר, מעל גיל 18.

הלוואה

אולי יעניין אותך גם