חיפוש

למה עכשיו זה בדיוק הזמן להשקיע בנדל"ן בענף המלונאות?

לאחר שהיינו כלואים בבתים יותר מידי זמן, אין זה מפתיע שאנשים יוצאים לחופשות כצורך קיומי של ממש. אז נכון, הכלכלה נפגעה וכולנו נפגענו מהקורונה, אבל הצורך של אנשים בחופשה מרגיעה לעולם לא היה חזק יותר. הביקוש הלך והתעצם!
כל מה שרציתם לדעת על ענף התיירות ולמה זה הזמן בדיוק להשקיע בו.

 

חופשה כצורך הולך וגובר:

מציאות החיים בעולם המערבי היא עמוסה, יצרנית וללא הפסקה. מכאן שאנחנו בכלל לא מופתעים שאנשים צורכים חופשות בתדירות גבוהה יותר. הקורונה גרמה לנו להעריך כל כך את חופש התנועה שהיה מוגבל מאוד בתחילתה של המגפה.
אמיר דיין , איש עסקים, יזם ומשקיע נדל"ן, סיפר לנו כי הצורך עליו דיברנו מעלה הוא מה שמניע את גלגלי ענף התיירות העולמי כרגע והוא מה שהופך אותו לאחד הענפים הצומחים ביותר בעולם!

 

מהפכת התעופה ואיך היא משפיעה?

מהפכת התעופה יצרה אפשרות להגיע לכל מקום במהירות. ריבוי חברות התעופה ומדיניות השמיים הפתוחים הוזילה משמעותית את מחירי הטיסות והנגישה את היכולת של כולנו לטוס. יותר אנשים היום עברו לחיות אורח חיים של הגשמה, תרבות השפע ששמה לעצמה כדגל לטייל, לראות עולם ולצבור חוויות משמעותיות. כתוצאה ישירה מכך היא עלייה תמידית של שירותי התיירות שוק המלונות וכל ענף האירוח.

 

תיירות אונליין וכניסתן של: בוקינג, הוטלס ו AIRBNB

אותו ביקוש שגדל במקומות האירוח הביא למחסור במקומות הלינה בערים המרכזיות, אך עם זאת גם הוביל לגידול בהיצע וצמיחתו של הענף המלונאות והאירוח.
בעקבות אנשים שזיהו את הצמיחה בתיירות נולדו כלכלות משניות ונפתחו אתרי הזמנות אונליין: בוקינג, הוטלס וairbnb כעט, כל אחד יכול לשכור דירת מגורים או יחידת נופש, או לשכור בעצמו בדירתו שלו.

 

הזדמנויות נדל"ן בענף התיירות

גורמים רבים בענף התיירות מעריכים כי יש מי שלא יצליחו לשרוד את המשבר הארוך ויאלצו למכור או לסגור, וכאן בדיוק נמצאת ההזדמנות להשקיע בנדל"ן לתיירות.
לדוגמא: מלון בעל 30 חדרים שנאלץ לסגור לאורך תקופה ארוכה בגלל מגפת הקורונה, והמשיך לשלם הוצאות כמובן, יצטרך לבחור בין הוצאות על שיפוץ ומכירה של המלון. עבור משקיע, זוהי הזדמנות פז להיכנס לפרויקט כזה.
מדובר כאן בשוק חזק מאוד שנקלע למשבר בגלל גורם חיצוני וצפוי לשוב לצמוח בצורה עקבית ויציבה.

 

השקעה בתחום האונליין באגף התיירות

למשקיעי נדל"ן יש אפשרות לנצל את הצמיחה ולהשקיע בדירת ולהפוך אותה לדירת אירוח. לשכור אותה באתר AIRBNB ולנהל את ההשקעה בעצמו. ככה יוכל להבטיח שליטה מלאה על כל הנעשה בו. כמובן שישנם חסרונות כמו לתפעל ולנהל את כל זה אך זוהי הצעה מעולה בכל זאת אם יודעים איך לעשות את זה.

 

השקעות נדל"ן בשוק התיירות

אין לנו ספק, וניתן לראות ניצנים של התופעה הזו כבר עכשיו, ששוק התיירות חוזר להיות מהמובילים. לאחר כל נפילה גדולה ישנה צמיחה אפילו יותר גדולה. ואולי זאת ההזדמנות הגדולה שלכם.

קניית נכס

 

אולי יעניין אותך גם