למה כדאי להשתמש במחשבון חתונה לפי שהולכים לאירוע?

שאלת השאלות של עולם האירועים והחתונות בישראל היא שאלת הכסף.

מצד אחד אתם רוצים להגיע לחתונה או לאירוע של האנשים הכי חשובים ויקרים בחיים שלכם, כדי לשמוח בשמחתם.

מצד שני העלויות הכלכליות של אירועים חברתיים ומשפחתיים יכולות להיות כבדות, מאוד במיוחד עם אתם מתמודדים עם מצב כלכלי מורכב או שיש לכם מעגל חברתי רחב מאוד.

הדרך הכי נוחה לפתור את הבעיה הזו, היא לעשות שימוש בממוצע העלויות של מתנות כפי שאנשים אחרים נוהגים לתת, וכך לקבוע מה יהיה היקף המתנה אותו אתם מעניקים באירוע הקרוב.

 

מחשבון שעושה את העבודה בשבילכם

יותר ויותר ישראלים מוכנים להשקיע כמה דקות מהחיים שלהם, בשביל לבדוק מה הם התוצאות של מחשבון חתונה (כניסה למחשבון חתונה(, בכל מה שנוגע לממוצע המתנות. היתרון המרכזי של שימוש במחשבון חתונה, הוא היכולת להבין על בסיס מסד נתונים קיים מה הם המתנות שאנשים אחרים נוהגים לתת באירועים דומים לאירוע שלכם. מחשבון חתונה מחשב באופן כללי את סוג האירוע אליו אתם הולכים (חתונה, בר מצווה או ברית), מידת הקרבה שלכם אל חתני וכלות השמחה, יום האירוע המדוייק ואפילו מצבכם הכלכלי באופן כללי. כל הנתונים הללו נכנסים ביחד אל תוך מחשבון שמבצע בשבילכם את עבודת החישוב, ומעניק לכם תמונת מצב יחסית מדויקת על בסיס ניסיון ממגוון רחב של אירועים דומים שהתרחשו בחודשים האחרונים בישראל.

למשל אם אתם רוצים להעניק מתנה לחתונה של אחד מהחברים הקרובים, באירוע המתרחש באולם אירועים, בתחילתו של השבוע – ואתם מגיעים לבד ללא בני זוג, ממוצע המתנות באירועים דומים מסביב סכומים של 440 ש"ח. אומנם אתם לא חייבים לבחור לכתוב את השיק בדיוק על בסיס ההצעות של מחשבון חתונה, אבל יש לכם אפשרות לדעת מה אנשים אחרים ישימו או שמו בעבר לאירועים דומים וכך להתאים את הצ'ק שלכם. האלגוריתם יציג לכם את תמונת המצב, אבל היא לאו דווקא תתאים לאופי האירוע אליו אתם מוזמנים. וכאן המקום שלכם להפעיל שיקול דעת ולבחור נכון את סכום המתנה, על פי מידת הקרבה לאירוע ועל פי היכולות האישיות שלכם.

 

שירות שעושה לכם טוב

לא עוד התחבטויות והתלבטויות לפני יציאה לכל אירוע חברתי, אלה החלטות מושכלות המבוססות על בחירה אישית להעניק מתנה מכל הלב. זה הוא השינוי המהותי שהביא לחיינו מחשבון חתונה, והוא עתיד ללוות אותנו בשנים הקרובות ככל שעולם האירועים בישראל ילך ויתפתח. בינתיים, אתם יכולים להתנסות ולהכיר את המחשבון שיעזור לכם בתחום האירועים.

 

סוג האירועחתונה/ ברית/ בר מצווה
כמות האורחיםבודד/ זוג/זוג+
מועד האירועיום בשבוע
מיקום האירועאולם אירועים/ בית כנסת/ בית וכו'

 

כלי חישוב

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
החזרי מס
מיסים
האם שנת 2020 היא השנה הקשה אי פעם?

אין ספק ששנת 2020 הייתה שנה מטלטלת עבור האנושות בכל רחבי העולם. מרבית מדינות העולם נפגעו באופן כזה או אחר מנגיף הקורונה, כאשר חלק גדול מהן נפגע בצורה קשה מאוד.

כסף דפים ומחשבון
מיסים
החזר מס באינטרנט

קבלת החזר מס בעבור שכירים לא חייב להיות תהליך ארוך ומייגע, וזאת בשל העובדה כי כיום ניתן לקבל החזר מס באמצעות האינטרנט. כיצד? להלן כל הפרטים. שכיר? יכול להיות שאתה

מעוניינים ליצור איתנו קשר ?

בצאפארי – בלוג בנושא החזרי מס, משכנתאות, כלכלה וצרכנות חכמה תמיד זמינים לענות לכם על כל שאלה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.