חיפוש

6 יתרונות בחשבות שכר במיקור חוץ

כל עסק המעסיק עובדים, נדרש לשירותי חשבות שכר. העסקה של חשב שכר פרטי עולה לבית העסק לא מעט. עסקים רבים כבר גילו שמשתלם יותר לפנות לקבל חשבות שכר במיקור חוץ (מחברה חיצונית) מאשר להעסיק חשב שכר באופן פרטי. כאן ריכזנו עבורכם את היתרונות לכך. מוזמנים להמשיך איתנו.

 

מה זה חשבות שכר במיקור חוץ?

חשב שכר כשמו כן הוא = מחשב את שכר העובדים. כדי שהמעסיק יוכל לשלם לעובדיו את תשלום המשכורות בזמן, הוא חייב לפנות לאיש מקצוע שיחשב עבורו את המשכורות לתשלום. יש בתי עסק שמעסיקים באופן פרטי חשב שכר משלהם, ויש מי שפונה אל חשבות שכר במיקור חוץ.

מדובר בחברה חיצונית של ראיית חשבון הנותנת שירותי חשבות שכר לבתי עסקים. כך בעלי עסק לא צריכים להיות טרודים בחישוב המשכורות, הם יכולים לחסוך בעלויות הנלוות להפקת התלושים ולהנות משירות יעיל ומקצועי.

 

היתרונות בעבודה עם חשבות שכר במיקור חוץ

  1. מקצועיות רבה

אם תעסיקו באופן פרטי חשב שכר מומחה, תצטרכו לשלם לו ש גבוהה בהתאם למקצועיות שלו. כאשר אתם פונים לחשבות שכר במיקור חוץ, אתם חוסכים עלויות העסקה ישירה של חשב שכר. ואתם נהנים משירות וליווי של חשב שכר מקצועי עוד יותר ממה שהייתם מסוגלים להעסיק מבחינה כלכלית.

 

  1. חיסכון בעלויות

חשבות שכר במיקור חוץ מאפשרת לכם לחסוך עלויות העסקה של חשב שכר ועלות אחזקת תוכנה מקצועית לחישוב שכר. העלויות המצטברות מגיעות לסכומים משמעותיים שלא כדאי להזניח אותם.

 

  1. עמידה בזמנים

על המעסיק חלה חובת תשלום משכורות בזמן. כל איחור עלול להוות עילה לתביעה בגין הלנת שכר. כדי שהמשכורות ישולמו בזמן יש צורך בחישוב מהיר שלהם. לשכת שכר חיצונית יכולה לעמוד בזמנים ולתת את השירות המהיר ביותר.

 

  1. זמינות חשב שכר מומחה

גם מי שנעזר בחשבות שכר במיקור חוץ, יכול להתייעץ עם חשבי השכר בחברה הכל הנוגע לענייני עובד מעביד וכו'.

 

  1. הפקת דו"חות שוטפת

חשבות שכר חיצונית מפיקה לעסק דו"חות שוטפים כמו דו"חות תמחיר, דו"חות שנתיים ועוד.

 

  1. עלויות מילוי מקום

לא פעם מעסיק מוצא את עצמו חסר אונים מול חשבת שכר שיוצאת לחופשת לידה. הוא נדרש לחפש ממלאת מקום לתקופה מוגבלת והעניין הופך למורכב. חשבות במיקור חוץ מתאימה גם למקרים כאלו, ניתן להעביר את העבודה אל לשכת שכר חיצונית ולהנות מהמשך עבודה יעילה.

 

סיכום

חשבות שכר במיקור חוץ, מאפשרת לבעל העסק לחסוך בעלויות העסקה ישירה של חשב שכר פרטי. כפי שסיכמנו כאן ניתן לראות כי על חשבות שכר חיצונית התשלום הוא פחות מחצי ממה שמשלמים על העסקת חשב שכר פרטי בחברה. כשאתם מחפשים לשכת שכר חיצונית, הקפידו לחפש חברה אמינה, מקצועית העומדת בזמנים. בהצלחה.

כסף

 

אולי יעניין אותך גם