חיפוש

השוואת מחירים בין חברות הביטוח – האם זה הדבר הכלכלי לעשות

כיום, שוק הביטוח בארץ הנו תוסס ופורח ומציע ללקוחותיו מגוון של הטבות, הנחות, ותנאי פוליסה שונים לחלוטין זה מזה שנועדו למשוך מבוטחים ולקוחות דווקא אל חברת הביטוח שלהם.

לכן, כמו בכל החלטה והוצאה גורלית וממושכת בחיינו, מומלץ לבדוק היטב את ההצעות השונות ולהבין איזה ביטוח הכי יתאים לכם מבחינה רפואית וכלכלית, כדי לעשות את ההחלטה החכמה ביותר שתגזול לכם כמה שפחות, אך תעניק

לכם כמה שיותר.

לפניכם כל מה שצריך לדעת על השוואת מחירים בין חברות הביטוח – האם זה הדבר הכלכלי לעשות.

 

מה ההבדל בין חברות הביטוח בישראל?

למעשה, מאחר וגם חברות ביטוח בישראל נמצאות בשוק תחרותי מאד ופורח עם מאות חבורת ביטוח קטנות וגדולות אחרות, אשר מעוניינות באותה מידה להשיג לעצמן כמה שיותר לקוחות ואהדה – חברות הביטוח בישראל גם מציעות פוליסות ותנאים שונים לגמרי, שכדאי לבחון היטב ושעשויים להיטיב עמכם משמעותית. ההבדל בין חברות הביטוח השונות בישראל יהיה רחב וייגע הן במידת היחס והקשר אישי שתקבלו מחברת הביטוח, הן מבחינת הסכומים שתצטרכו לשלם בכל חודש והמענקים שיוחזרו לכם לאחר התביעות, וכן בפוליסה ובתנאים עצמם, וברוחב הכיסוי שלכם. מעבר לכך, כל חברת ביטוח תיגע בכיסויים ותחומים שונים, כמו למשל חברת אוטו גלס שמתמחה בעולם הרכב.

 

האם כדאי להשוות מחירים בין חברות הביטוח?

הוצאות על ביטוח, הן הוצאות גבוהות שנמשכות אתנו שנים רבות ואף עשרות שנים, ולכן מדובר בהוצאה שכדאי ותהיה כמה שיותר טובה ותגן עלינו, אך גם כמה שיותר נמוכה ונוחה לתשלום ממושך. מהסיבה הזו וכמו בכל הוצאה גדולה ומסיבית שאנחנו עומדים להוציא – מומלץ מאד והכרחי לבצע השוואת מחירים ובדק מקיף על המחירים בעולם הביטוח ועל תעריפי חברות הביטוח השונות. כך תוכלו להבין מה העסקה הטובה ביותר אך גם המשתלמת ביותר עבורכם.

חשוב לשים לב שבדיקת המחירים וההשוואה המומלצת לביצוע, לא נועדה כדי לבחור בביטוח הזול ביותר אלא בביטוח ההוגן והמשתלם ביותר, שלא מכסה אתכם באופן מינימלי מדי ובהתאם יהיה אולי מאד זול, אך גם מכסה אתכם ונותן שלווה מבחינת הביטוח וגם הוגן במחירו ומתאים לכיס שלכם.

 

איך נדע איזו חברת ביטוח הכי כדאית ומתאימה לנו?

בחירת חברת הביטוח, מתאימה לכל אינדיבידואל ולקוח באופן שונה בהתאם למצבו הבריאותי, חששותיו האישיים ואורח חייו. לכן לקוחות רבים יעדיפו את הביטוח המקיף יותר, שהפוליסה שלו הכי רחבה והוא מכסה הכי הרבה מקרים וחריגות. לעומת זאת, אחרים יעדיפו את הביטוח המינימלי ביותר, שייקח להם תעריף כמה שיותר נמוך. בכל הנוגע לעולם הביטוחים ובחירת הפוליסה המתאימה לכם, אין תשובה נכונה או לא נכונה והדבר היחיד שחשוב הוא לבחור בביטוח שמרגיש לכם נכון, שיוצר אתכם קשר אישי ושברור לכם על מה אתם חותמים ומה בדיוק תנאי הפוליסה באופן ישיר והוגן שיעזור לכם במקרה הצורך.

מטבעות

 

אולי יעניין אותך גם