חיפוש

הכירו את הרכבים התפעוליים של מרשל!

רכבים תפעוליים הפכו בשנים האחרונות למוצר פופולרי ומבוקש. אם בעבר היינו פוגשים את הרכבים התפעוליים בעיקר במקומות גדולים או מסחריים כמו נמלי תעופה, מפעלים, אזורי תעשייה, ומקומות דומים, היום אנו רואים אותם אצל הרבה מאוד אנשים מבוגרים.

הרכב התפעולי הוא פתרון נהדר גם לאנשים שיש להם קשיי ניידות והליכה מכיוון שישנם דגמים קטנים שניתן ליסוע איתם בתוך יישובים, מושבים, וקיבוצים, וכמובן בשל המחיר הנוח שלהם. ענפים נוספים שבהם ניתן למצוא רכבים תפעוליים הם ענפי החקלאות והבנייה.

 

חברת מרשל

מרשל היא יצרנית מוכרת של רכבים תפעוליים שמייצרת כלים נהדרים וממשתלמים. הקלאב קר של מרשל יכול להתאים להסעת עובדים, לנסיעות במגרשי גולף, וכמובן לאנשים מבוגרים שקשה להם ללכת. רכב תפעולי מרשל הוא בחירה פופולרית ומעולה בשל המחיר הנוח שלו, האמינות הגבוהה, המנוע העוצמתי שמספק טווח נסיעה גבוה, והאבזור המצוין. אז הכנו לכם כאן סקירה קצרה על כמה מהדגמים של חברת מרשל.

חברת מרשל

מרשל DG-C2

מדובר על רכב תפעולי נוח במיוחד בעל עיצוב יפהפה. זהו רכב תפעולי בעל שני מקומות עם מערכות אלקטרוניקה מתקדמות ויכולת תמרון מעולה. הרכב הזה מתאים בעיקר לאזורים עירוניים, מושבים, וקיבוצים. יש לו ארגז קטן שבו ניתן לאחסן ציוד או חפצים שונים, ואפשר גם להתקין בו ספסל נוסף עם עוד מקומות ישיבה. אם תרצו, ניתן להוסיף גם גגון וכיסוי לחורף כדי שיהיה אפשר ליסוע ברכב גם בימים גשומים.

 

מרשל DH-M2

מדובר על רכב תפעולי רב שימושי שנחשב לאחד הרכבים התפעוליים השווים ביותר מבחינת יחס עלות תועלת. הנסיעה ברכב הזה נוחה מאוד ורמת הבטיחות שלו גבוהה, כל זה לצד אמינות מובטחת. מבחינת אבזור ומערכות לדגם הזה יש שמשה מזכוכית מחוסמת עם וישר ומתז, וספסל נוסף לנוסעים נגד כיוון הנסיעה. הרכב מגיע עם גג שמגן על הנוסעים מפני שמש בקיץ או גשם בחורף, כאשר יש בגג תעלות ניקוז כדי למנוע הצטברות של מים.

מרשל DH-M2

מרשל DH-FLAT BED

אם אתם צריכים רכב תפעולי שיהיה סוס עבודה, כנראה שזהו הדגם שהכי מתאים לכם. מדובר על רכב תפעולי גדול וקשוח עם ארגז אחורי ענק וחלק קדמי מוגבה. הגלגלים שלו מותאמים לנסיעת שטח ויכולים לצלוח גם שבילי עפר פחות נוחים. המנוע חזק ומרשים, והייחודיות של דגם זה היא בלמים בגלגלים הקדמיים, מה שהופך את הדגם הזה לסופר בטיחותי. הרכב התפעולי הזה מספק ביצועים מעולים והוא יכול לגרור בקלות עגלה עם ציוד.

 

סיכום

אם אתם מחפשים רכב תפעולי טוב ואמין, כזה שיחזיק לכם מעמד הרבה זמן בלי לעשות בעיות ולדרוש טיפולים ותיקונים, אין ספק שרכב תפעולי של מרשל הוא הבחירה הטבעית עבורכם. אולי מרשל היא לא מותג נוצץ, אבל מדובר על יצרנית מעולה שמציעה רכבים תפעוליים מצוינים ואמינים במחירים הכי טובים שיש.

הכירו את הרכבים התפעוליים של מרשל!

אולי יעניין אותך גם