חיפוש

האם פרסום בגוגל יכול להרחיב לכם את ההכנסות

בתי עסק רבים מחפשים פלטפורמות אשר יעזרו להם בקידום העסק ושיווקו. פלטפורמה מרכזית המאפשרת זאת הינה גוגל. גוגל מספקת מספר אפשרויות אשר עוזרות לבתי העסק להגדיל את החשיפה שלהם וכתוצאה מכך את הכנסותיהן. במאמר זה נפרט על כמה מהדרכים בהן ניתן להרחיב הכנסות על ידי פרסום בגוגל.

 

נגישות וזמינות

אחד היתרונות הבולטים של פרסום עסק בגוגל על פני פרסום בפלטפורמות אחרות, הוא הנגישות והזמינות של המודעה שלכם. בניגוד לפלטפורמות כמו פרסומות טלוויזיה או מודעות בעיתון, בגוגל כל המידע נגיש לאורך כל שעות היממה כך שניתן להגיע בקלות לאתר הבית של העסק שלכם בכל עת.

בנוסף, בניגוד לרשתות חברתיות כמו אינסטגרם, פייסבוק או טוויטר, בגוגל אין צורך להשיג קהל אשר יסמן עוקב או יעשה לייק לעמוד שלכם על מנת לצרוך את התוכן. בגוגל כל אדם אשר יבצע חיפוש המתאים לתחום בית העסק שלכם, ייחשף אליו בקלות ומהירות.

 

ניתן לביצוע בזול

גוגל מאפשרת באופן דיפולטי לפרסם את בית העסק בצורה חינמית מבלי עלות כרוכה בכך. כל אדם אשר מבצע חיפוש רלוונטי במנוע החיפוש של גוגל צפוי להיתקל באתר הבית של העסק שלכם מבלי שתידרשו לשלם על כך כסף. לצורך כך חשוב לשמור על תוכן אתר איכותי ומעניין אשר ימשוך מספר כניסות רב וכך הפופולריות של האתר תעלה.

כמו כן, ישנם אתרים אשר נותנים טיפים ועצות לפרסום איכותי בגוגל. מומלץ להיעזר באתרים כדוגמת: sfb.co.il , אשר צפויים ללמד אתכם דברים חדשים על פרסום בגוגל ולעזור לכם לקדם את העסק בזול וביעילות.

 

פרסום ממומן

לבתי עסק המעוניינים בכך, גוגל מאפשרת פרסום יותר מאסיבי אשר צפוי לחשוף מספר גולשים רב הרבה יותר לבית העסק שלכם. בפרסום ממומן תשלמו לגוגל סכום נקוב על כל כניסה לאתר הבית שלכם, ובתמורה לכך גוגל תפרסם את האתר במודעות אשר יוצגו בראשית תוצאות החיפוש של גולשים. חשוב לזכור כי ככל שהתוצאה מופיעה מוקדם יותר, כך יותר אנשים נחשפים אליה, ועל כן פרסום ממומן מגדיל מאוד את החשיפה.

 

פרסום מוכוון מיקום

בונוס נוסף שמספקת הפלטפורמה של גוגל הינו הפרסום בגוגל מפות. שירות המפות של גוגל הינו הפופולרי והנצרך ביותר בעולם, כך שחיפוש בתי עסק לפי מיקום בגוגל הינו דבר נפוץ ביותר. עקב כך, על ידי פרסום העסק בשירות המפות של גוגל, אנשים רבים אשר יחפשו עסקים רלוונטיים באיזור שלכם ייחשפו לבית העסק שלכם והחשיפה של בית העסק תגדל משמעותית.

 

לסיכום

גוגל הינה פלטפורמת פרסום העסקים הגדולה והפופולרית ביותר הקיימת כיום. בגוגל ניתן לפרסם עסקים ללא עלות על ידי הקמת אתר לבית העסק או באמצעות פרסום ממומן אשר יגדיל את כמות החשיפה של האתר שלכם ויחשוף אותו לקהל גולשים רחב. בנוסף, גוגל מאפשרת פרסום העסק בגוגל מפות כך שאנשי האזור ייחשפו אליו ביתר קלות. כל אלו ועוד, הופכים את גוגל לפלטפורמת פרסום כדאית אשר יכולה ואף צפויה להגדיל לבית העסק את הרווחים.

פרסום עסק בגוגל

אולי יעניין אותך גם