חיפוש

האם מנעולנים עובדים 24\7?

מקרה שאירע בשבוע שעבר לשמעיה, השכן שלנו, גרם לנו להבין שיש צורך בכתיבת מדריך שיענה לאנשים רבים על השאלה המתבקשת: האם מתאים להתקשר למנעולן בשעות לא שגרתיות?. הרי מדובר במקצוע שמצריך לעיתים שיחה דחופה אל בעל מקצוע ואנחנו, פשוטי העם, לא יודעים אם זה מתאים להתקשר באמצע הלילה או ביום שבת. הישארו אתנו ותקבלו את התשובה שתאפשר לכם לדעת האם מנעולנים עובדים 24 – 7.

 

תכירו את הרקע המעמיק שהביא אותנו לכתיבת המדריך

המדריך הנוכחי נכתב לאחר ששמעיה הגיע אלינו בשעה 2 בלילה. כן, הוא דפק בדלת וביקש שנסייע לו להבין האם זה מתאים להתקשר אל המנעולן שהשאיר לכולנו מגנטים עם מספר הטלפון שלו על הדלתות של הבניין. אנחנו מיד אמרנו לו שיתקשר אליו, פשוט כי רצינו לחזור לישון. אנו מוכרחים להודות שלא חשבנו לרגע שנשמע קול צועק מבעד לטלפון על שמעיה המסכן, שרק רצה שמישהו יעזור לו להיכנס חזרה אל הבית שלו, למיטה החמה ביום קריר. עובדה זו גרמה לנו להבין כי עלינו לצאת ולבדוק האם מנעולנים עובדים בכל רגע ביממה, כדי שנוכל לדעת מה אנחנו נעשה במצב שכזה, במידה וניתקע מחוץ לבית ללא מפתח.

 

נו, אז מה התשובה?

אם קראתם את הפסקה הקודמת, וודאי הבנתם ששמעיה פנה אל מנעולן שלא עובד בכל שעות היממה, אבל זה לא משליך על כל המנעולנים האחרים שעוסקים בתחום. מבירור שערכנו בנושא, התגלה לנו שיש מנעולן מהיר שלא רק שהוא עובד בכל שעה ביממה, הוא גם מתחייב להגיע אל המקום תוך זמן קצר במיוחד. הגענו אליו לאחר שביקשנו פרטים מצד גולשים שהסתייעו בשירותיו של מנעולן מומלץ.

 

חשיבות הבחירה במנעולן מומלץ במקרה שכזה

תראו, אם אתם מוצאים את עצמכם מחפשים מנעולן בלהבים או בכל מקום אחר ברחבי הארץ באמצע הלילה או בשעה לא שגרתית, אתם צריכים לדעת שלמרות הדחיפות, אתם לא צריכים לפעול באופן סתמי. עליכם לפעול בשיקול דעת, כדי שתוכלו להגיע אל מנעולן מומלץ באמת. כזה שיעניק לכם שירות שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • שירות אמין
  • שירות מקצועי
  • שירות מהיר

 

איך תגיעו אל מנעולן מומלץ שעובד 24 – 7

אם הגעתם אל המדריך הנוכחי, אתם וודאי מבינים שלא פשוט להגיע אל מנעולן מומלץ שעובד בזמינות שכזו. לכן, יצאנו לבדוק עבורכם איך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון. התייעצנו עם מי שיצרו קשר עם מנעולן בשעות אלו והתברר לנו שהם ערכו בירור מקיף ברחבי הרשת וקראו ביקורות שנכתבו על מנעולנים כאלו. בסופו של דבר הם בחרו את מי שקיבל את מרבית הביקורות החיוביות ויצאו מרוצים.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם, קוראים יקרים, לדעת שיש מנעולנים שעובדים 24 – 7 אך אין זה כולם. עליכם לערוך בירור כדי להגיע אל אלו שעובדים בשעות לא שגרתיות.

פריצת דלת

 

אולי יעניין אותך גם