האם לבטח את הבית כמו שאנו מבטחים את הגוף

בטוח קיבלתם לא פעם ולא פעמיים טלפונים שמצידם השני ישבו סוכן או סוכנת ביטוח שניסו להציע לכם מגוון רחב של סוגי ביטוחים. חלק הציעו ביטוח רכב, חלק ביטוח חיים, חלק ביטוח בריאות, חלק הציעו ביטוח לקראת נסיעה לחו"ל ובקיצור – אין סוף סוגי ביטוחים שונים ומשונים. בעוד אותם הסוכנים מדברים, כדאי שתשאלו את עצמכם כמה שאלות לפני שאתם אומרים מיד כן ומתחילים לשלם אלפי שקלים על ביטוח. שאלות כמו האם לבטח את הבית כמו שאנו מבטחים את הגוף היא אחת השאלות החשובות שכדאי לשאול, ובה בדיוק נתמקד במאמר הקרוב.

 

ביטוח על הבית? מי בכלל חושב על זה?

אז מי בכלל חושב על ביטוח על הבית ולמה? שאלות מצוינות ביותר. ביום יום שלנו כשהכל תקין וזורם, אין לנו שום סיבה לחשוב על ביטוח של הבית. למה? כי אין שום דבר שאנחנו חושבים שיכול לפגוע בנו.

אבל אם תתעמקו לרגע בעניין הזה, תגלו שלא מעט דברים עלולים לקרות והם עלולים להצריך מאיתנו להפעיל את הביטוחים השונים שלנו. חשבו למשל על נסיעה לחו"ל. המחשבה הראשונית היא על כמה כיף יהיה, איפה נטייל, איפה נאכל, אילו דברים חדשים נראה ועוד. אבל פחות נעים וטבעי לחשוב על המקרים הפחות טובים – מה אם יכייסו אותנו? מה אם חלילה נאבד את הארנק? כשחושבים על זה לרגע מבינים שכדאי שנעשה ביטוח נסיעות לחו"ל. זה אמנם פחות נעים לחשוב על זה, אבל אין כל כך ברירה.

 

האם לבטח את הבית כמו שאנו מבטחים את הגוף

אז נכון, פחות נעים לחשוב על המקרים האלו, אבל באמת שלפעמים אין כל כך ברירה. אז האם לבטח את הבית כמו שאנחנו מבטחים את הגוף? מבחינתנו התשובה היא חד משמעית כן.

חשבו על מקרה של רעידת אדמה למשל. רעידת אדמה עלולה לפגוע לא רק בגוף ובנפש אלא גם בבית שלנו, בבניין שלנו, בחפצים שלנו שביחד שווים מאות אלפי ואף מיליוני שקלים. ביטוח רעידות אדמה יכול להבטיח כיסוי על הנזק שייגרם לחפצים שנמצאים בבית ועל הנזק שייגרם לבית עצמו מבפנים ומבחוץ.

 

הגוף חשוב, אבל גם הבית חשוב

בדיוק כמו שאתם דואגים לגוף שלכם שיהיה בריא וחזק ביום יום למשל על ידי הנפקת דרך קופת חולים כללית מדרסים, כך גם חשוב לדאוג לבית שלנו שיהיה נקי ומסודר. אולם במקרים קיצוניים הדבר לא מסתכם רק בסדר וניקיון, אלא גם בנזקים שמישהו צריך לדאוג להם להשתקם. רק ביטוח על הבית יוכל להבטיח כיסוי על מרבית הנזקים שעלולים להיגרם לבית שלכם.

אז האם לבטח את הבית כמו שאנו מבטחים את הגוף? אנחנו בטוחים שכעת אתם מבינים שבהחלט כן.

משפחה מבוטחת

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אייפון
ביטוחים
הטלפון נגנב מהבית – האם ביטוח דירה מכסה זאת?

הרכוש הפרטי הוא הרבה יותר מאשר סתם חפצים, מדובר באחד הגורמים המרכזיים המגדירים את המושג בית. כאשר אחד מהפריטים נגנב מבית המגורים, הפגיעה היא הרבה יותר מכלכלית. מדובר בפגיעה רגשית,

השקעה נכונה
כללי
כך תבחרו את ההשקעה הבאה שלכם

הגעתם לשלב בחיים שבו יש לכם קצת כסף פנוי ואתם חושבים מה נכון יהיה לעשות איתו? אם כך, אנחנו בהחלט יכולים להבין את הדילמה שלכם. לא לכל אחד מאיתנו ברור

חלק מהפרויקט
כללי
פרויקטים שאפתניים בישראל לעומת העולם

כמה שהמדינה שלנו קטנה, היא עדיין בבנייה מתמדת, אם לרגע נעצור ונשווה את ישראל לשאר העולם, נראה שלמרות הגודל הפיזי של המדינה שלנו היא עדיין בבנייה מתמדת אל מול מדינות

מעוניינים ליצור איתנו קשר ?

בצאפארי – בלוג בנושא החזרי מס, משכנתאות, כלכלה וצרכנות חכמה תמיד זמינים לענות לכם על כל שאלה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.