איך בוחרים סוכנות לביטוח פנסיוני בצורה נכונה?

גולשים רבים פונים אלינו בימים האחרונים בבקשה שנעלה לרשת מדריך מעמיק שיציג את הדרך הנכונה לבחיר של ביטוח פנסיוני. מסתבר שהיו מי שבחרו בעבר חברה שהתגלתה כלא מקצועית וכעת, אין להם גב, בגלל שהם חוששים לבחרו שוב בחברה לא מומלצת. יצאנו לבדוק את הנושא עבורם וחזרנו עם כל המידע שחשוב לדעת, כדי לבחור בצורה נכונה. הישארו אתנו ותצאו מומחים בנושא.

 

סוכנות לביטוח פנסיוני – מה חשוב לדעת על כך?

חשוב מאוד לדעת בתור התחלה כי ביטוח פנסיוני הוא כזה שנועד להבטיח את ההכנסה הכלכלית שלכם גם לאחר הפרישה ממקום העבודה. אבטחת תשלום  פנסיוני הינה הכרחית עבור כל אדם באשר הוא. שכן, כך הוא יוכל לקיים חיים כלכליים באופן עצמאי לאחר היציאה לפנסיה.

זה הרי ידוע שבשנים האחרונות ישנה מציאות עגומה ושברירית בכל הנוגע לפנסיה. אנו סוברים כי המצב נובע מתוך חוסר מודעות שהייתה בעבר בקרב הצעירים. כיום, המודעות עלתה ורבים תרים אחר מידע בנושא (בדיוק כמוכם, ברגעים אלו ממש).

סוכנות ביטוח

איך בוחרים סוכנות לביטוח פנסיוני על הצד הנכון? שלב מספר 1 – תוך בירור עם חברים ומכרים

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים סוכנות לביטוח פנסיוני שתעשה עבורכם את העבודה, עליכם קודם כל לפנות אל חברים ומכרים שאתם סומכים עליהם. תציינו בפניהם כי אתם מחפשים אחר סוכנות לביטוח פנסיוני ותשאלו אם יש להם המלצות. חשוב מאוד ליישם את השלב הזה, בגלל שהוא הבסיס לקיום השלבים הבאים. שימו לב, אם אין לכם חברים ומכרים שמכירים את הנושא, תמיד אפשר לערוך בירור בקבוצות שונות, למשל:

  • קבוצות פייסבוק
  • קבוצות וואצאפ
  • פורומים

 

איך בוחרים סוכנות לביטוח פנסיוני על הצד הנכון? שלב מספר 2 – קריאת חוות דעת

בשלב השני אתם צריכים לבדוק את הסוכנויות שהומלצו לכם ברחבי הרשת. הדרך המומלצת ביותר היא תוך שימוש בלשונית הביקורות של גוגל. אלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו כי עליכם לכתוב את שם הסוכנות בגוגל ולאחר מכן לעבור אל לשונית הביקורות. שם תוכלו לקרוא את חוות הדעת שנכתבו על ידי לקוחות רבים ואפילו לראות את הדירוג.

 

איך בוחרים סוכנות לביטוח פנסיוני על הצד הנכון? שלב מספר 3 – בחירה בסוכנות המקצועית ביותר

בשלב זה אתם צפויים כבר לדעת איזו סוכנות היא המומלצת ביותר. שכן, הסתכלתם כבר על הדירוג שניתן לחבורת השונות ואתם יכולים לראות בבירור מיהי הסוכנות שקיבלה את מרביתה המלצות. אנו מציעים לכם לכתוב בהמשך את חוות דעתכם מהסוכנות בפלטפורמה זו (לשונית הביקורות של גוגל), כדי שתקלו על אחרים בבחירה שלהם בנושא זה בהמשך.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת איך תוכלו לבחור בסוכנות לביטוח פנסיוני בצורה הנכונה. בשלב זה יש בידיכם את כל האינפורמציה, כך שנותר לנו רק לאחל שתבחרו נכון.

סוכנות ביטוח

אולי יעניין אותך גם