חיפוש

אילו בעלי מקצוע חשוב שנזמין בעת מכירת הדירה?

ברכותינו! אתם עומדים בפני הרגע המרגש של מכירת הנכס שלכם. אך רגע לפני שתתפנו לכל העיסוקים האחרים, חשוב שתרימו טלפון לכמה בעלי מקצוע חשובים שבלעדיהם מכירת הנכס שלכם לא תהיה שלמה.

ריכזנו עבורכם את בעלי המקצועות החשובים מהתחומים השונים על מנת שתעברו את תהליך מכירת הנכס שלכם בהצלחה המרבית.

 

שירותי בדק בית

שירות בדק בית הוא שירות שבמסגרתו מגיעים אנשי מקצוע מטעם חברת בדק הבית לסרוק את הנכס שלכם בצורה יסודית. במהלך הסריקה הם ממפים ליקויי בנייה הקיימים בנכס, ומגישים עבורכם מסמך מפורט הכולל הסברים ותמונות.

לרובנו אין את הידע המתאים לביצוע משימה זו, שכן אנשי בדק הבית הם אנשי מקצוע מתחום ההנדסה והבינוי, ובידיהם אמצעים אלקטרוניים רגישים לאיתור ליקויים שאנו לעולם לא נוכל לדעת על קיומם.

תיקון הליקויים בזמן מגדיל את הסבירות לקבלת המחיר המבוקש. ניתן לקבל המלצות על שירות שכזה משמאי מקרקעין.

 

שירותי שמאות

שמאי מקרקעין הוא בעל מקצוע קריטי בכל הקשור למכירה או רכישה של נכסים. הוא איש המקצוע היחיד המוסמך מבחינה משפטית להערכת שווי הנכס, ובידו ידע נרחב מתחום הנדל"ן, המיסוי, ההנדסה, והבנייה.

לפני שתנקבו במחיר הדירה המבוקש, השמאי יכול לספק לכם בסיס איתן לניהול משא ומתן עם הקונים, שכן הערכתו ידועה כמקצועית ואמינה. מומלץ ליצור קשר עם שמאי וותיק ומוכר, שבאמתחתו גם רשימת לקוחות מרוצים.

 

שירותי עריכת דין

מכירת ורכישת נכס הוא עניין משפטי מורכב שיש לתת עליו את הדעת. על כן מומלץ לחפש עורך דין למכירת דירה אם ברצונכם למכור את הנכס שלכם, או עורך דין לרכישת דירה ברמת גן אם ברצונכם לרכוש נכס. אל תתפתו לעולם לחתימה על הסכם עם קונה ללא ייעוץ משפטי.

תפקידו של עורך הדין הוא ללוות את העסקה ע"י ניסוח הסכם מכר ראוי הדואג לכל שכל זכויותיכם כמוכרים יישמרו. העדיפות היא תמיד לקבל שירות מעורך דין וותיק, מומלץ, ומנוסה, גם אם העניין כרוך בתוספת מחיר.

 

שירותי עיצוב פנים

העיצוב הוא הנשמה של הבית, ואם ברצונכם לקבל את הסכום המרבי עבור הנכס שלכם מומלץ לקיים התייעצות עם מעצב פנים טרם פרסום הנכס למכירה. מעצב פנים מנוסה ומוסמך ידע לתת לכם את כל הטיפים והרעיונות לשיפור הנראות של הבית, דבר העשוי להגדיל מאד את האטרקטיביות שלו בעיניי הקונים.

מעצבי פנים יודעים היכן ניתן לרכוש אביזרים לבית במחירים מוזלים, והם יסייעו לכם בעריכת מייק-אובר לבית בעלות מינימלית. אם תחליטו, בעצת המעצב, לערוך שיפוץ קטן בבית, מעצב הפנים ידע בדרך כלל גם להמליץ לכם על בעלי מקצוע אמינים וטובים, וישגיח שהשיפוץ מתנהל כראוי.

 

לסיכום

רוכשים או קונים נכס חדש? אל תשכחו לכלול בתוך כל ההכנות הקדחתניות שלכם גם טלפונים לבעלי המקצוע שהוזכרו במאמר זה.

בהצלחה!

חשמלאי

 

אולי יעניין אותך גם