איך לעשות רילוקיישן מבלי להיכנס לברוך כלכלי

התקדמות הטכנולוגיה מאפשרת לעובדים מחברות שונות לטוס לעשות רילוקיישן ולהגיע אל מקומות שונים ברחבי העולם, ליהנות ממרחבים אינסופיים ונופים יפים.

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם אורזים את הבית ולפעמים גם את הילדים ובן או בת הזוג אל הרילוקיישן המיוחל. אבל לא כולם יודעים שצריך לדעת איך לעשות רילוקיישן מבלי להיכנס לברוך כלכלי.

כדי שאתם תוכלו לדעת את כל הפרטים החשובים, עליכם לקרוא את השורות הבאות:

 

רקע אודות רילוקיישן

אם המעסיק שלכם שוחח אתכם היום על רילוקיישן והנהנתם בהסכמה מבלי להבין על מה הוא מדבר, כדאי שתקראו קודם מה זה בכלל "רילוקיישן" לפני שאתם ממשיכים להנהן ולחתום על מסמכים מחייבים. רילוקיישן זו בעצם אפשרות להעתיק את מקום מגוריכם אל עיר או מדינה אחרת לצרכי עבודה. כך שאם אתם למשל חיים בתל אביב ומקום העבודה שלכם פתח שלוחה בדלהי, יכול להיות שהמעסיק יציע לכם לעבור לגור בהודו לתקופה מסוימת ולעבוד משם. אם זה המצב, כדאי שתדעו שיש 3 שלבים שיאפשרו לכם לעשות רילוקיישן מבלי להיכנס לברוך, הנה פירוט אודות השלבים הללו:

 

שלב מספר 1- תכינו את החסכונות

נכון, אתם צפויים לקבל משכורת בזמן שהותכם ביעד הנבחר, אבל אתם לא יודעים מה יוליד יום. יכול להיות שבעוד כמה ימים, שבועות או חודשים תבחרו מסיבה כלשהי להפסיק לעבוד במקום העבודה הנוכחי. כך שתמצאו את עצמכם ללא משכורת בישוב חדש. כדי שלא תצטרכו לרוץ ולחפש מקום עבודה חדש מיד לאחר הפיטורים או ההתפטרות, אתם צריכים שיהיו לכם חסכונות זמינים.

 

שלב מספר 2- תתייעצו עם חברה שמתמחה בתחום

אחד הטיפים החשובים ביותר בנוגע לרילוקיישן היא התייעצות עם מומחים בתחום. אנו ממליצים להתייעץ עם חברת אושן רילוקיישן שנחשבת לאחת החברות הוותיקות והמוכרות ביותר בתחום. נציגי החברה יסייעו לכם לשים דגש על כל הנושאים החשובים ביותר שיאפשרו לכם לא רק לעבוד מרחוק, אלא גם ליהנות מהעבודה ולהיות בטוחים שאתם לא נכנסים לברוך כלכלי.

 

שלב מספר 3– תסבלטו את הדירה שלכם

אתם שוכרים דירה בארץ? אולי יש לכם דירה שלכם? בכל אופן, כדאי שתסבלטו אותה. כך תוכלו לקבל רווח נוסף שיהיה לכם בצד ליום סגרירי. אם חס וחלילה תהיה איזושהי בעיה ביעד החדש, תוכלו להיות בטוחים שיש לכם רזרבה כלכלית. כלומר, הכנסה קלה שלא דורשת מכם מאמץ. בעת יישום שלב זה, כדאי שתיישמו את הפרטים הבאים:

  • תחתמו חוזה גמיש עם הדיירים (למקרה שתצטרכו לחזור לפני הזמן)
  • תבקשו מהשכנים ליידע אתכם אם קורה משהו חריג בדירה
  • תעשו ביטוח תכולה מלא על הדירה

 

סיכום

אפשר לעשות רילוקיישן מבלי להיכנס לברוך כלכלי. צריך פשוט ליישם את 3 שלבים שנכתבו לעיל, לארוז מזוודה ולטוס בראש שקט אל הבית החדש שלכם. שיהיה בהצלחה!

זוג וילדים

 

אולי יעניין אותך גם